Otylia Jędrzejczak
PAWEL SKRABA/AGENCJA SE/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 7 Października 2020

Otylia Jędrzejczak poprowadziła lekcję wf-u. Na sali pojawiły się tłumy

Otylia Jędrzejczak poprowadziła zajęcia z wf-u wraz z trzema innymi mistrzyniami w Sanoku. Na zajęciach pojawiło się blisko 250 dziewcząt, które miały okazje poćwiczyć z prawdziwymi legendami sportu. Wszystko odbyło się w ramach Fundacji Otylii Jędrzejczak "Mistrzynie w Szkołach".

Otylia Jędrzejczak wraz z koszykarkami Eweliną Kobryn, Patrycją Czepiec oraz kolarką górską Anną Szafraniec, wzięły udział w zajęciach z wf-u w jednej z sanockich szkół. Mistrzynie wraz z uczestniczkami zajęć ćwiczyły pod okiem trenerki personalnej Klaudii Koźbiał w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Podopieczne po treningu mogły rzecz jasna porozmawiać z Mistrzyniami, a Wszystko odbyło się w ramach Fundacji Otylii Jędrzejczak "Mistrzynie w Szkołach".

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej

Otylia Jędrzejczak i mistrzynie wzięły udział w zajęciach wf-u

Otylia Jędrzejczak swoim projektem stara się zachęcić młode dziewczęta do ćwiczeń.

- Cieszę się, że z miastem Sanok realizujemy kolejny nasz projekt po tym, jak w ubiegłym roku spotkaliśmy się na Otylia Swim Tour. To jest bardzo ważna grupa wiekowa, która właśnie teraz podejmuje decyzję, co chce w życiu robić. Sport ma być tą drogą, która, bez względu na to czego się podejmą, pokazał im, że są w stanie osiągnąć każdy cel – mówiła mistrzyni olimpijska z Aten.

Nie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachNie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachCzytaj dalej

Dziewczęta, a także burmistrz Sanoka byli zachwyceni

Burmistrz Sanoka, pan Tomasz Matuszewski był bardzo zadowolony, że jego miasto mogło przyłączyć się do akcji.

– Sanok sportem stoi. Chcemy jeszcze bardziej zaktywizować młodzież, a infrastruktura sportowa, którą posiadamy, pokazuje, że obraliśmy właściwy kierunek. Zresztą liczba młodzieży na tym spotkaniu to potwierdza – mówił burmistrz.

Szczęśliwe z powodu przyjazdu Otylii Jędrzejczak i reszty Mistrzyń, były przede wszystkim dziewczyny, które uczestniczyły w zajęciach.

– Fajne jest to, że po całym dniu możemy się wyżyć, możemy wszystkie emocje z siebie wyrzucić. Fajnie jest po prostu poćwiczyć – mówiła Marysia.

„Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych w całym kraju. W każdym spotkaniu udział biorą młodzi adepci pływania, którzy przemieszczają się co najmniej dwoma stylami pływackimi (grzbietowy i dowolny). Warsztaty są skierowane także do rodziców i trenerów. Dla każdej z tych grup odbywają się zajęcia z odpowiednio sprofilowana wiedzą.” – można przeczytać o akcji na jej oficjalnej stronie.

Źródło: PAP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Druzgocące doniesienia. Żona Krzysztofa Krawczyka potwierdziła odejście muzyka. A miał wyruszyć w ostatnią muzyczną podróż po świecie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News