Otylia Jędrzejczak
youtube.com/PKOl
Autor Mateusz Wysokiński - 12 Maja 2020

Otylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmy

Otylia Jędrzejczak przez lata była jedną z najwspanialszych gwiazd polskiego sportu. Mistrzyni olimpijska, która cieszyła Polaków swoimi występami miała w swoim życiu wiele smutnych dramatów. Nie dość, że jej brat zginął na jej oczach, to jeszcze straciła dziecko będąc w ciąży. Jej wyznanie może poruszyć nawet najtwardsze serca.

Otylia Jędrzejczak jest osobą, która w swoim życiu przeszła wyjątkowo dużo. Sportsmenka, która przez lata była idolką polskich kibiców ma w swoim życiu także wątki, które potrafią przerażać. Śmierć ukochanego brata w trakcie wypadku samochodowego jest jedną z nich. Inną jest opowieść o dziecku, które straciła, będąc w ciąży.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szansTragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szansCzytaj dalej

Otylia Jędrzejczak ma za sobą wielki dramat. Straciła dziecko będąc w ciąży

O tragedii śmierci własnego dziecka mistrzyni olimpijska z Aten z 2004 roku opowiedziała w swojej głośnej biografii. Na kartach książki możemy dowiedzieć się, że kobieta poroniła. W najtrudniejszych chwilach swojego życia nie mogła liczyć na partnera, który ją opuścił.

- Mój partner nie przyjechał do szpitala, gdy poroniłam. Tak, wprawdzie powiedziałam mu, że nie musi mnie odwiedzać, ale ja na jego miejscu i tak bez wahania spakowałabym się i przyjechała. Przeżycie poronienia ma ogromny wpływ na psychikę i może skończyć się depresją. Powrót do normalnego życia albo decyzja o kolejnej ciąży bywają naprawdę trudne. Boisz się i zastanawiasz, jak będzie tym razem - wyznaje olimpijka.

Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansąRobert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansąCzytaj dalej

Pływaczka po dziś nie kryje smutku

Mimo że od utraty dziecka minęło kilka lat, to pływaczka wciąż nie jest w stanie mówić o tym zdarzeniu bez cienia smutku. Zastanawia się, jakie dziecko miałoby charakter i czy wyrosłoby na szczęśliwego człowieka.

- Ja się z tym pogodziłam. Nie ukrywam, że miałam przeczucie, że tak miało być. Nosiłam martwy płód. Zdarza się raz na 10 tys. przypadków. Ale zastanawiam się czasem, kim by było i jaki miałoby charakter – powiedziała pływaczka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bon na wakacje nie dla wszystkich. Miliony Polaków nie dostaną 1000 zł
  2. Restauracje i kawiarnie znów otwarte. Trzeba będzie nosić w nich maseczki?
  3. Bulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczy
  4. Wielka afera w skokach narciarskich. Skandaliczne zachowanie organizatorów Pucharu Świata
  5. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  6. Wiceminister wyznał przykrą prawdę dot. naszych finansów. Załamanie nadchodzi, możliwe obniżki pensji

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News