Otylia Jędrzejczak
screen youtube.com/Uwaga TVN
Autor Łukasz Kowalski - 16 Października 2020

Otylia Jędrzejczak pójdzie do sądu? Chodzi o przepisy rządu, "będę walczyć"

Otylia Jędrzejczak tak samo, jak tysiące osób w kraju dotknęła pandemia koronawirusa. Złotą medalistkę olimpijską szczególnie zaskoczyła niedawna decyzją rządu uderzająca w jej dziedzinę. Pływaczka w mediach społecznościowych zapewniła, że będzie walczyła o zniesienie regulacji.

Otylia Jędrzejczak przez lata była dumą polskiego sportu. Pływaczka zdobywała dla Polski medale mistrzostw świata i Europy. Jej najważniejsze triumfem jest zwycięstwo podczas igrzysk olimpijskich w Atenach w 2004 roku. Polka w Grecji nie miała sobie równych na 200 metrów >

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski gwiazdor apeluje do Jerzego Brzęczka. Chce zagrać w kadrze, "Zasłużyłem sobie na to i zapracowałem"
  2. Znakomite wieści dla kierowców w Polsce. Na stacjach czeka ich miła niespodzianka
  3. Jerzy Engel w oparach absurdu. Słowa o Arkadiuszu Miliku będą się za nim ciągnęły bardzo długo
Anna Lewandowska zdradziła swój przepis na idealną niedzielę. Jej gołąbki to prawdziwy hit, wszystko przez jeden składnikAnna Lewandowska zdradziła swój przepis na idealną niedzielę. Jej gołąbki to prawdziwy hit, wszystko przez jeden składnikCzytaj dalej

Otylia Jędrzejczak przeciwna decyzji rządu

Była polska olimpijka ze zdziwieniem przyjęła informacje o nowych restrykcjach nałożonych przez rząd w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. Władze, żeby ograniczyć liczbę zakażeń, uderzyły m.in.: w sport, tym także amatorski. Wszystkie wydarzenia sportowe będą odbywały się bez udziału kibiców, a dodatkowo zamknięto w całym kraju siłownie, aquaparki i baseny.

Otylia Jędrzejczak nie rozumie szczególnie zamknięcia tych ostatnich. Złota medalistka olimpijska opublikowała emocjonalny wpis na Facebooku, gdzie podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat działań rządu. Jak zaznaczyła, rozpoczęła już walkę o pływanie w Polsce.

- Kochani, dostaję od Was mnóstwo wiadomości i próśb o ponowną walkę o polskie pływanie. Mnie także zaskoczyła wiadomość o zamknięciu pływalni, tym bardziej, że przecież w wodzie jest chlor, dzięki czemu jest to miejsce bezpieczniejsze od innych - napisała Otylia Jędrzejczak do swoich fanów.

- Jednocześnie zdaję sobie sprawę z obecnej sytuacji, dlatego gdy tylko usłyszałam podczas konferencji o zamknięciu pływalni, poczyniłam już pierwsze kroki dla naszego pływackiego świata. Nic nie mogę obiecać poza tym, że będę mocno walczyła - dodała stanowczo złota medalistka olimpijska z Aten.

Dom Jakuba Błaszczykowskiego to prawdziwy pałac. Mało kto jest sobie w stanie na to pozwolić, luksusy za milionyDom Jakuba Błaszczykowskiego to prawdziwy pałac. Mało kto jest sobie w stanie na to pozwolić, luksusy za milionyCzytaj dalej

Stanowcze słowa legendy polskiego pływania. Otylia Jędrzejczak będzie walczyć

Legendarna polska pływaczka ze wszystkich swoich starów na mistrzostwach świata przywiozła 8 medali, w tym dwa złote. 15 krążków zdobyła podczas swoich występów na europejskich czempionatach, 9 z nich to złota. Za swoje sukcesy była nagrana przez kibiców. W latach 2004-2006 zwyciężała w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" na sportowca roku.

Obostrzenia obowiązują w całym kraju. Z decyzją rządu nie zgadzają się także przedstawiciele branży fitness, którzy już zapowiedzieli wielki protest w tej sprawie. Restrykcje obowiązują w strefach żółtej i czerwonej, czyli obecnie na terenie całej Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Ogromna zmiana pogody, nie do uwierzenia. Algorytm się mylił?
  3. Marzyła o jachcie, ale zdecydowała się na skromniejszy zakup. Wiemy, co Iga Świątek kupiła za pieniądze z wygranej
  4. Polski gwiazdor apeluje do Jerzego Brzęczka. Chce zagrać w kadrze, "Zasłużyłem sobie na to i zapracowałem"
  5. Nie żyje legenda polskiego sportu. Mistrz Polski na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  6. WHO dosadnie o Polsce, podaje jedno skuteczne rozwiązanie. Chodzi o osoby, które codziennie pokonują wiele kilometrów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News