Paderborn - Borussia Dortmund
Instagram - Borussia Dortmund
Autor Piotr Bernaciak - 31 Maja 2020

Paderborn - Borussia Dortmund. Wszystko rozstrzygnęło się po przerwie, królował tylko jeden zespół

Paderborn - Borussia Dortmund. Mecz ekipy Łukasza Piszczka z ekipą z dołu tabeli zdaniem ekspertów mógł skończyć się tylko jednym rezultatem. Na boisku nie było sensacji, choć do przerwy zapowiadało się inaczej.

Paderborn - Borussia Dortmund. Piłkarze Luciena Favre'a byli zdecydowanymi faworytami spotkania z czerwoną latarnią Bundesligi, która jest zdecydowanie jedną z najsłabszych ekip tego sezonu i niemal na pewno pożegna się z najwyższą klasą rozgrywkową. Nikt nie spodziewał się innego rezultatu niż wysokie zwycięstwo BVB, która wciąż walczy o tytuł.

Pierwsza połowa była pewną niespodzianką, jednak po przerwie doszło do prawdziwego pogromu. Zwłaszcza końcówka spotkania była pokazem siły Borussii Dortmund, która udowodniła, że wciąż zamierza walczyć o mistrzowski tytuł.

1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Miał na swoim koncie wspaniały rekord świata
  2. Spowodował groźny wypadek, rozbijając drogie Lamborghini. Piłkarzowi reprezentacji Polski grozi nawet kara więzienia
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia. Wielkie emocje w derbach Pomorza. Nagłe zwroty akcji, zadecydował sędziaLechia Gdańsk - Arka Gdynia. Wielkie emocje w derbach Pomorza. Nagłe zwroty akcji, zadecydował sędziaCzytaj dalej

Paderborn - Borussia Dortmund. 90 minut Łukasza Piszczka

W pierwszej połowie Borussia Dortmund niespodziewanie miała spore kłopoty ze skonstruowaniem akcji zagrażających bramce Paderborn, lecz wszystko zmieniło się dopiero po przerwie. Wówczas BVB wyszła na dwubramkowe prowadzenie za sprawą trafień Thorgana Hazarda i Jadona Sancho, jednak zaliczka została zmniejszona trafieniem Hunemeiera z rzutu karnego.

Dopiero w końcowych minutach Borussia Dortmund udowodniła, że potrafi dopaść podmęczonego rywala. W ostatnim kwadransie do siatki dwukrotnie trafił Jadon Sancho, a swoje gole dorzucili Marcel Schmelzer i Achraf Hakimi. Borussia Dortmund pokonała Paderborn 6:1 i udowodniła, że nie rezygnuje z mistrzostwa.

Legenda Ekstraklasy walczy o życie. Polskiemu napastnikowi pękł tętniak, jest w bardzo ciężkim stanieLegenda Ekstraklasy walczy o życie. Polskiemu napastnikowi pękł tętniak, jest w bardzo ciężkim stanieCzytaj dalej

Paderborn - Borussia Dortmund. Świetny mecz Polaka

Łukasz Piszczek po raz kolejny rozegrał 90 minut w podstawowym składzie Borussii Dortmund. Polak ponownie spisał się ze świetnej strony i nie widać było po nim najmniejszych oznak zmęczenia.

4. Polski skoczek zmienił się nie do poznania. Kibice są zachwyceni jego metamorfozą (FOTO)
  5. Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczego
  6. Ceny gazu zadziwiają coraz bardziej. Mogą długo utrzymać się na obecnym poziomie