Pamela Anderson Adil Rami
Gigi Iorio / SplashNews.com/East News
Autor Łukasz Kowalski - 15 Czerwca 2020

Znany piłkarz opowiedział o igraszkach z Pamelą Anderson. Ujawnił pikantne szczegóły

Pamela Anderson w ubiegłym roku w oparach skandalu zakończyła swój związek z obrońcą reprezentacji Francji Adilem Ramim. Aktorka oskarżyła zawodnika o przemoc fizyczną i psychiczną. Jak wyznał jeden z kolegów Ramiego, zawodnik chętnie dzielił się opowieściami o jego miłosnych podbojach z gwiazdą "Słonecznego Patrolu".

Pamela Anderson i Adil Rami zaczęli się spotykać w 2017 roku. Niedługo później modelka przeprowadziła się dla niego do Marsylii, gdzie występował. Para długo nie potwierdzała swojego związku. Częściej zaczęła się pokazywać w 2019 roku biorąc udział m.in.: w programach telewizyjnych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)
  2. Jedna osoba nie żyje, kilkanaście rannych, też dziecko. Doszło do naturalnej tragedii, smutne wiadomości ze świata
Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)Czytaj dalej

Pamela Anderson rok temu rozstała się z Adilem Ramim

Niedługo po tym ich relacja się zepsuła. Anderson w czerwcu ubiegłego roku poinformowała, że para się rozstała. Jak podała modelka, powodem było podwójne życie zawodnika. Dodatkowo Anderson oskarżyła mistrza Świata o przemoc fizyczną i psychiczną. Gwiazda "Słonecznego Patrolu" opisała to wszystko za pomocą Instagrama.

- Ostatnie dwa lata mojego życia były jednym wielkim oszustwem. Zostałam oszukana. Wierzyłam, że to jest wielka miłość. Jestem zdruzgotana tym o czym dowiedziałam się w ostatnich dniach. - napisała Anderson.

Jak dodała, Rami żartował z kolegów, a sam robił dokładnie to samo. - Prowadził podwójne życie, a sam potrafił żartować z innych graczy, którzy mają kochanki na tych samych ulicach, na których mieszkają ich żony. Nazywał ich potworami. To co on zrobił jest jeszcze gorsze. - opisała modelka na Instagramie.

- Jak można w ten sposób kontrolować umysły i serca dwóch kobiet jednocześnie Jestem pewna, że było ich jeszcze więcej. On jest potworem. Pomogłam tylu osobom, a nie potrafiłam pomóc samej sobie. - dodała.

Sam zawodnik odpowiedział aktorce, zarzucając jej kłamstwo, a także podkreślił swoje zaangażowanie na rzecz pokrzywdzonych kobiet. - Ci, którzy mnie znają, wiedzą, kim jestem i jakie są moje wartości. Wiedzą, że to niemożliwe i nie mogłem tego zrobić. Jeśli chciała, by to mnie dotknęło, dobrze trafiła. Wie, że moje zaangażowanie w sprawę przemocy wobec kobiet jest dla mnie bardzo ważne - napisał w swoich mediach społecznościowych.

Ile Sławomir Peszko zarobi w lidze okręgowej? Kwota jest wręcz nieprzyzwoitaIle Sławomir Peszko zarobi w lidze okręgowej? Kwota jest wręcz nieprzyzwoitaCzytaj dalej

Rami ujawnił kolegom pikantne szczegóły ze związku z Anderson

Jak się teraz okazuje, Rami bardzo chętnie dzieli się z kolegami z drużyny intymnymi szczegółami z ich życia. Piłkarz obecnie występujący w PFK Soczi miał opowiedzieć pikantne szczegóły z jego relacji z Pamelą Anderson.

- Rami opowiadał nam trochę o związku z Pamelą. Zdradził też kilka pikantnych szczegółów. Wyjawił, że jednej nocy kochał się z nią aż 12 razy - zdradził zagranicznej prasie drużynowy kolega Francuza, Aleksandr Korkin.

Rami był członkiem kadry Francji na Mistrzostwa Świata w Rosji w 2018 roku. Zdobył z reprezentacją tytuł najlepszej drużyny na Świecie. W dorobku ma także tytuł mistrza Francji zdobyty z LOSC Lille, a także triumf w Lidze Europy w barwach Sevilli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możesz dostać nawet 31 tys. zł. Najpierw musisz jednak złożyć wniosek
  2. Polacy zapomnieli, że żyją w pandemii. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia ostro o stosowaniu się do obostrzeń
  3. Reprezentant Polski skończył karierę. Grał z kadrą na Euro, mamy oficjalny komunikat
  4. Dawid Janczyk wyrzucony z kolejnego klubu. Wymowny komentarz zespołu
  5. Straszliwa kontuzja znanego gwiazdora. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach (WIDEO)
  6. Pierwsze miasto zakazuje korzystania ze smartphonów przez pieszych!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News