Paul Pogba transfer
Autor Piotr Bernaciak - 13 Lipca 2019

Paul Pogba bardzo blisko podpisania kontraktu z Realem Madryt

Paul Pogba jest bardzo blisko podpisania kontraktu z Realem Madryt, Jak podał hiszpański AS, Florentino Perez zrezygnował z transferu Neymara i jest gotowy wyłożyć kosmiczne pieniądze na francuskiego pomocnika Manchesteru United. Z walki o piłkarza wycofał się z kolei Juventus Turyn.

Paul Pogba od początku okienka transferowego jest łączony z Realem Madryt. Francuski zawodnik już dwukrotnie przekazał działaczom Manchesteru United, że chce szukać nowych wyzwań i zamierza przenieść się na Santiago Bernabeu. Głos zabrał publicznie również agent gwiazdora, Mino Raiola, który ogłosił, że jego klient zamierza tego lata zmienić barwy.

Jak podaje Daily Mail, Juventus Turyn przekazał Mino Raioli infomrację, że nie jest już zainteresowany transferem Paula Pogby do drużyny mistrza Włoch. Przyczynami takiej decyzji jest wysoka kwota transferu, trudne negocjacje z Manchesterem United, duże wymagania finansowe Pogby oraz kwota prowizji Mino Raioli.

W grze pozostał więc tylko Real Madryt, który jako jedyny klub w Europie jest zainteresowany wyłożeniem na stół kwoty oscylującej wokół 150 milionów euro. Klub doszedł już do porozumienia z Paulem Pogbą odnośnie jego wymagań finansowych. Pozostały więc negocjacje z klubem z Old Trafford, który stawia sprawę jasno. Oferta Florentino Pereza musi być kosmiczna.

Jak podają brytyjskie media, Manchester United domaga się co najmniej 180 milionów euro, na co póki co nie chce zgodzić się Florentino Perez.

Mimo wszystko, wiele wskazuje na to, że Paul Pogba trafi w tym roku na Santiago Bernabeu. W grze pozostał już tylko klub z Madrytu, a Florentino Perez dogadał się z Mino Raiolą co do pensji i zapisów kontraktowych Paula Pogby. W tym momencie różnica w negocjacjach co do kwoty wynosi 30 milionów euro. Pewnym jest jednak, że negocjacje będą trwać długo, a saga transferowa z Paulem Pogbą w roli głównej najprawdopodobniej będzie trwać przez całe letnie okienko.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News