Pieniądze
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Kwietnia 2020

Przebiegł maraton we własnym ogródku. Niebywałe, co zrobił z pieniędzmi, piękny gest (WIDEO) 

Pieniądze są niezwykle potrzebne w czasie pandemii koronawirusa, jaka opanowała świat. Szczególnie potrzebują ich szpitale i placówki medyczne, które na co dzień zajmują się osobami zakażonymi COVID-19. Pewien mężczyzna z Anglii, który amatorsko uprawia sport, postanowił w nietypowy sposób urządzić zbiórkę funduszy na rzecz walki z wirusem.

Pieniądze na walkę z pandemią koronawirusa w ciągu ostatnich tygodni przekazało wiele wybitnych przedstawicieli świata sportu jak Robert lewandowski, Cristiano Ronaldo czy Rafael Nadal. Pomagać chcą też ludzie amatorsko uprawiający różne dyscypliny. Mężczyzna z Anglii postanowił zorganizować zbiórkę na pomoc szpitalom, pokonując specjalny maraton.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Nie żyje czołowa postać polskiej siatkówki. Polski Związek Piłki Siatkowej przekazał najsmutniejsze informacjeNie żyje czołowa postać polskiej siatkówki. Polski Związek Piłki Siatkowej przekazał najsmutniejsze informacjeCzytaj dalej


Pieniądze na walkę z pandemią koronawirusa próbują zebrać też sportowcy-amatorzy

James Campbell to trener fitness i masażysta. Mężczyzna postanowił włączyć się do walki z pandemią koronawirusa i znalazł oryginalny sposób na zorganizowanie zbiórki pieniędzy. Brytyjczyk postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym. Jak wiadomo w sytuacji panującej na świecie, trudno jest wyczynowo uprawiać sport. Campbell znalazł jednak sposób, by zorganizować maraton o długości 42 kilometrów. Trasę wyznaczył jego ogródek o powierzchni zaledwie sześciu metrów kwadratowych! Mężczyzna przez około siedem godzin wykonał na małej przestrzeni 7 tysięcy okrążeń! Bieg przez cały czas można było oglądać w serwisie Youtube, a w czasie jego trwania otwarta była zbiórka pieniędzy. Finalnie udało się zebrać pokaźną sumę.

Reprezentant Polski schwytał złodzieja. Polski bohater opowiedział o swoim czynieReprezentant Polski schwytał złodzieja. Polski bohater opowiedział o swoim czynieCzytaj dalej


Brytyjczyk zorganizował maraton we własnym ogródku. Biegał przez siedem godzin

Podczas blisko siedmiogodzinnej transmisji Campbellowi udało się zebrać kwotę 20 tysięcy funtów. Maraton zorganizowany przez 32-latka w jego własnym ogrodzie przyniósł wspaniały efekt, bowiem cała kwota przeznaczona zostanie na pomoc służbie zdrowia, która zmaga się z pandemią koronawirusa. Bohater niecodziennego wydarzenia udzielił wypowiedzi dla serwisu SPORTbible, w którym zdradził, skąd wziął się pomysł zorganizowania biegu długodystansowego na tak małej przestrzeni.

- Sprzątałem przed domem i pomyślałem: "Jaka jest najgłupsza rzecz, jaką mogę wymyślić podczas kwarantanny?". Rzuciłem okiem na ogród i pomyślałem, że przebiegnę maraton. Przygotowywałem się, podnosząc trochę ciężarów i robiąc kilka ćwiczeń w ogrodzie. Ale dałem sobie na to tylko dwa dni. Można więc powiedzieć, że się nie przygotowywałem. To była spontaniczna decyzja. - powiedział Campbell.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmo
  4. Orzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozę
  5. Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzja
  6. Ministerstwo edukacji zdecydowało się na kolejne, radykalne obostrzenia. Wiadomo, co stanie się z dziećmi i młodzieżą

Źródło: Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News