Pieniądze Kanał Sportowy
youtube.com/ kanał sportowy
Autor Łukasz Kowalski - 24 Sierpnia 2020

Znany dziennikarz sportowy został okradziony? Chodzi o 20 tysięcy złotych, które miało iść do potrzebujących

Pieniądze, które na cele charytatywne zebrali popularni polscy dziennikarze sportowi nigdy nie trafiły do potrzebujących. Teraz dziennikarz szuka osób, które zobligowały się wypłacić wielką sumę pieniędzy, ale nigdy tego nie zrobiły. Chodzi o kwotę 20 tysięcy złotych.

Pieniądze, które zebrali właściciele Kanału Sportowego podczas "Posiedzenia zarządu" nigdy nie trafiły do potrzebujących. Michał Pol, Tomasz Smokowski, Mateusz Borek i Krzysztof Stanowski już kilkukrotnie organizowali transmisje na żywo, podczas których zbierali pieniądze na cele charytatywne.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gatunek owada zabójcy zadomowi się w Polsce na dobre? Powikłania po ugryzieniu są niewyobrażalne, eksperci zabrali głos
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. TVN przekazał pilny alarm, decyzja zapadła nagle. Zagrożenie zdrowia i życia
Gwiazdor reprezentacji Polski wybrał Polskę zamiast zagranicy. Zagra w Legii Warszawa, wielki hit, mamy potwierdzenie transferuGwiazdor reprezentacji Polski wybrał Polskę zamiast zagranicy. Zagra w Legii Warszawa, wielki hit, mamy potwierdzenie transferuCzytaj dalej

Pieniądze ze zbiórki charytatywnej Kanału Sportowego nie trafiły do potrzebujących

Jak się okazuje, dziennikarze sportowi mogli paść ofiarami oszustwa. Firma, która miała wypłacić zebraną kwotę na wskazane cele charytatywne, nigdy tego nie zrobiła. Informację o tym przekazał na swoim koncie na Twitterze Krzysztof Stanowski.

- Firma Tip and Donations (TAD Sp. z o.o., Al. Pokoju 32A, Kraków) od miesięcy nie wypłaciła pieniędzy, które wpłaciliście podczas Zebrań Zarządu na Kanale Sportowym na cele charytatywne. Nie odpisują na maile i nie odbierają telefonu. Ich strona - a więc usługi - wciąż funkcjonuje - przekazał Stanowski na Twitterze.

- Chodzi o kwotę ponad 20 000 złotych. Oczywiście będziemy musieli to zgłosić policji, ale wciąż mamy nadzieję, że pieniądze dla potrzebujących osób się odnajdą - dodał Stanowski.

Robert Lewandowski wykreślony z listy powołanych na mecze reprezentacji Polski. Zadziwiający pomysł Jerzego BrzęczkaRobert Lewandowski wykreślony z listy powołanych na mecze reprezentacji Polski. Zadziwiający pomysł Jerzego BrzęczkaCzytaj dalej

Krzysztof Stanowski poinformował o sytuacji na Twitterze

Stanowski jednocześnie poprosił o opinię innych twitterowiczów. - Widzę, że ten sam właściciel ma kolejny biznes: smallrentier.com. Jestem ciekaw waszego zdania, na co to wygląda - napisał dziennikarz.

Stanowski w listopadzie ubiegłego roku ogłosił, że razem z Polem, Borkiem i Smokowskim założenie Kanału Sportowego. Na jego antenie transmitowany jest program "Misja futbol", a także "Hejt park" czy "Liga Pl". Pierwsza charytatywna transmisja na żywo odbyła się w wigilię ubiegłego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paragon za litr jagód albo kilogram ziemniaków sprzedawanych przy drodze. Obowiązek nie obejmie jednak każdego
  2. Naukowcy odkryli nowe ognisko promieniowania w Czarnobylu. Niezwykle niebezpieczne zjawisko
  3. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)
  4. Dawid Kubacki zdeklasował rywali podczas dzisiejszego konkursu. Trzech Polaków na podium, niewyobrażalny sukces
  5. Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News