,
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 1 Marca 2020

Piłkarz stracił przytomność w trakcie spotkania. Na murawę wjechała karetka, wszystko na oczach kibiców (WIDEO)

Piłka nożna w pewnych przypadkach również bywa niebezpiecznym sportem, w trakcie którego dochodzi do kontuzji. Przekonał się o tym jeden z piłkarzy, który stracił przytomność. Na murawę wjechała karetka.

Piłka nożna z pewnością nie jest sportem, w którym rzadko dochodzi do urazów, jednak mimo wszystko strata przytomności w trakcie gry zawsze wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Z taką właśnie sytuacją musieli mierzyć się piłkarze jednego z klubów ligi portugalskiej, gdy piłkarz natychmiast potrzebował pomocy lekarzy. Sytuacja wyglądała naprawdę dramatycznie.

Na murawę natychmiast wjechała karetka, która zabrała piłkarza do szpitala. Wszystko wyglądało koszmarnie, piłkarze łapali się za głowy, nie wiedząc, co stało się z ich kolegą z zespołu. Ostatecznie pojawiły się pierwsze informacje na temat stanu jego zdrowia.

Dawid Kubacki stracił życiową szansę, ale to nie wszystko. Czeka go trudna walkaDawid Kubacki stracił życiową szansę, ale to nie wszystko. Czeka go trudna walkaCzytaj dalej

Piłka nożna. Zawodnik nagle stracił przytomność

W trakcie spotkania ligi portugalskiej pomiędzy Boavistą Porto a Gil Vicente w walce o górną piłkę starli się dwaj zawodnicy, Mateus i Joao Afonso. Ten drugi długo nie podnosił się z murawy, co zwróciło uwagę kolegów z boiska i ekipy sędziowskiej. Szybko okazało się, że konieczna jest natychmiastowa pomoc medyczna, bo zawodnik gości stracił przytomność.

Na murawę wjechała karetka, która zabrała go do szpitala. Dopiero po pewnym czasie głos zabrał Vitor Oliveira, trener ekipy Gil Vicente, który wypowiedział się w sprawie stanu zdrowia swojego podopiecznego. Na komentarz menedżera czekały tysiące kibiców.

Piłkarz Ekstraklasy odpowiada na krytykę swojej nadwagi. Piłkarz Ekstraklasy odpowiada na krytykę swojej nadwagi. " Nie wszystkim podoba się, jak wyglądam. Nic na to nie poradzę"Czytaj dalej

Piłka nożna bywa nieprzewidywalna

- Widziałem już wiele rzeczy w piłce nożnej, ale czegoś takiego - nigdy. Taka sytuacja mogła się wydarzyć choćby ze względu na sposób, w jaki Afonso upadł, ale na szczęście sytuacja nie jest tak źle, jak mogło się wydawać. Lekarze uspokoili nas, że Joao odzyskał świadomość - stwierdził trener.

Tym razem skończyło się jedynie na strachu, choć dostaliśmy kolejne potwierdzenie, że piłka nożna bywa bardzo nieprzewidywalna i może w niej dojść do różnych urazów, także tych zagrażających życiu.

Boavista x Gil Vicente: João Afonso cai inanimado no relvado

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilna, wieczorna akcja służb na polskim lotnisku. Karetki, ludzie w kombinezonach i policja
  2. Czekał na nie przed blokiem, potem rzucił się z pięściami. Atak na dwie kobiety na Woli
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News