piłka nożna
facebook.com/ Olimpia Elbląg
Autor Mateusz Wysokiński - 5 Kwietnia 2020

Polski klub okradziony przez złodziei. Stracili wiele tysięcy złotych, dramatyczny apel

Piłka nożna w Polsce jest świadkiem wielkiego skandalu. Rozgrywki zostały zawieszone we wszystkich polskich ligach, przez co kluby nie zarabiają. Jakby tego było mało, jedna z polskich drużyn została okradziona przez złodziei, którzy wykorzystali fakt zamknięcia stadionu. Drużyna straciła wiele tysięcy złotych, a sama boryka się z poważnymi problemami finansowymi, przez co może jej nie być stać, aby odkupić skradzione rzeczy.

Piłka nożna w Polsce jeszcze tego nie widziała. Wydawać się mogło, że całe społeczeństwo zostało wyczulone na temat koronawirusa, a zawodnicy i działacze sportowi będą mogli spokojnie planować wyjście z kryzysu spowodowanego zawieszeniem rozgrywek. Niestety, jeden z polskich klubów padł ofiarą złodziei, którzy ograbili go na wiele tysięcy złotych. Włodarze drużyny wystosowali specjalny apel w swoich mediach społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
   2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z gwiazd piłki nożnej, przegrał z chorobąSmutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z gwiazd piłki nożnej, przegrał z chorobąCzytaj dalej

Piłka nożna. Znany klub z Polski okradziony

Nieszczęśliwy los dopadł drużynę Olimpii Elbląg. Klub, który przez wiele lat występował na poziomie I i II ligi rozgrywkowej padł ofiarą przestępców, którzy włamali się do pomieszczeń klubowych w czasie kwarantanny. Złodzieje pozbawili klub wielu wartościowych przedmiotów, które wycenia się na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

- Ktoś wykorzystał chwilę naszej nieuwagi i włamał się na teren ośrodka treningowego przy ul. Moniuszki 29. Straty materialne możemy policzyć w kilkudziesięciu tysiącach złotych. Straciliśmy sprzęt treningowy, piłki, narzędzia do pielęgnacji boisk i wiele innych, cennych rzeczy - czytamy w klubowym oświadczeniu Olimpii, które zostało opublikowane na Facebooku.

Pilne doniesienia z Niemiec. Wiemy już, kiedy wróci Bundesliga, ekspert nie ma wątpliwościPilne doniesienia z Niemiec. Wiemy już, kiedy wróci Bundesliga, ekspert nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Działacze Olimpii apelują do kibiców

We wpisie informującym o kradzieży pojawił się apel do kibiców, aby Ci zabezpieczyli wszystkie drogocenne przedmioty. Przekonują, że czas kwarantanny jest idealny dla złodziei, którzy wykradają rzeczy pod nieobecność właścicieli.

- Niech te zdarzenie będzie dla Was sygnałem do trzymania się na baczności. Zabezpieczajcie swoje domy, działki, ogrody, garaże oraz inne miejsca, bo jak widać złodzieje nie mają sumienia, nawet w obliczu panującej sytuacji epidemiologicznej. - apeluje Olimpia.

źródło : Facebook.com/Olimpia Elbląg

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
   2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
   3. Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmo
   4. Orzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozę
   5. Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzja
   6. Ministerstwo edukacji zdecydowało się na kolejne, radykalne obostrzenia. Wiadomo, co stanie się z dziećmi i młodzieżą

Źródło: Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News