Piła Nożna Toure
imago sportfotodienstEAST NEWS
Autor Łukasz Kowalski - 5 Września 2020

Byłego gwiazdora FC Barcelony wyrzucono z akcji charytatywnej. Wszystko przez gorszące propozycje

Piłka nożna nie jest wolna od skandali obyczajowych z udziałem gwiazd tego sportu. Co jakiś czas wypływają kolejne informacje o kolejnych nieprzyzwoitych historiach piłkarzy. Ostatnio wszystkie bariery dobrego smaku przekroczył były gwiazdor FC Barcelony, który przed meczem charytatywnym proponował innym graczom orgię z udziałem 19. luksusowych prostytutek.

Piłka nożna co jakiś czas słyszy o skandalach obyczajowych z udziałem gwiazd tego sportu. Niektórzy zawodnicy, którzy są idolami dla milionów kibiców na całym świecie, w tym dzieci, zarobione na boisku miliony wydają na nie do końca etyczne zachcianki. Ostatnio kolejny taki skandal wstrząsnął światową piłką nożną.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, "miała mnie zastraszyć"
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Justyna Żyła pochwaliła się niezwykłym talentem swojego syna. Na pewno nie będzie jak ojciec, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Justyna Żyła pochwaliła się niezwykłym talentem swojego syna. Na pewno nie będzie jak ojciec, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Piłka nożna znowu ze skandalem obyczajowym

Brytyjski "The Sun", powołując się na relację swojego źródła, informuje, że do wielkiego skandalu obyczajowego miało dojść przed wielkim meczem charytatywnym pod egidą UNICEF. Co dwa lata w Anglii jest rozgrywany mecz Soccer Aid, który zbiera pieniądze na rzecz potrzebujących dzieci.

Kolejna edycja meczu gwiazd brytyjskiego show-biznesu z zawodnikami z całego świata ma się odbyć w niedzielę 6 września na Old Trafford. Jednym z zawodników, drużyny "Reszty Świata" miał był były gwiazdor FC Barcelony i Manchesteru City Yaya Toure. Jednak Iworyjczyk został wyrzucony z zespołu za swoje gorszące zachowania.

Jak donosi "The Sun", były reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej miał proponować innym zaproszonym na niedzielny mecz udział w seksualnej orgii. Zawodnik miał chwalić się tym, że jest w stanie sprowadzić 19. luksusowych prostytutek. Dodatkowo pokazywał film pornograficzny z udziałem jednej z nich.

- Wszyscy w ekipie byli zniesmaczeni wiadomościami, jakie wysyłał nam Toure. Przekonywał nas, że może sprowadzić takie kobiety jak te z filmu do hotelu. Było to haniebne zachowanie - cytuje swojego informatora brytyjski tabloid.

Jarosław Kaczyński będzie interweniował w sprawie dziennikarstwa? Chodzi o Zbigniewa Bońka, padły słowa o komunizmieJarosław Kaczyński będzie interweniował w sprawie dziennikarstwa? Chodzi o Zbigniewa Bońka, padły słowa o komunizmieCzytaj dalej

Gwiazdor chciał zorganizować orgię przed meczem charytatywnym

Toure za pomocą mediów społecznościowych wystosował oświadczenie, w którym swoje zachowanie określił jako żart i żałuje, że to tej sytuacji doszło. Jednocześnie wsparł inicjatywę Soccer Aid i wyraził nadzieję, że jego zachowanie nie odwróci uwagi od pięknej idei pomocy, jaką niesie za sobą akcja.

- Chciałbym przeprosić wszystkich zaangażowanych w Soccer Aid za niestosowny żart, którego bardzo żałuję - napisał Toure w oświadczeniu. - Zbieramy się w słusznej sprawie i to odbiega od sedna gry, która ma zjednoczyć wszystkich, by pomóc dzieciom na całym świecie - dodał.

- To smutne, że nieodpowiedni żart, który zrobiłem, przyciągnął uwagę, która powinna być w pełni poświęcona pięknu charytatywnej gry - przekazał były zawodnik FC Barcelony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. Kuriozalne słowa Jerzego Brzęczka po meczu z Holandią. Zagraliśmy słabo i bez stylu, a on "jest zadowolony"
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News