Piłka nożna
Twitter Domino's Ligue 2
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Czerwca 2020

Beka Beka zmienia klub. Podpisał nowy kontrakt, kibice czekają na pierwszego gola

Piłka nożna we Francji powróci dopiero w nowym sezonie, jednak przed nami kilka niezwykle ciekawych tygodni za sprawą transferów. Pierwszy ruch wykonali właściciele Caen, ekipy doskonale znanej kibicom z występów w Ligue 1. Podpisali oni umowę z utalentowanym zawodnikiem, który rozpoznawalność zdobył nie tylko dzięki postawie na boisku, ale i oryginalnemu nazwisku.

Piłka nożna powoli budzi się do życia po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej przez pandemię koronawirusa. Zaczynamy obserwować nie tylko pierwsze mecze, ale i ruchy kadrowe wśród zespołów. Ciekawie jest we Francji, gdzie zakończono już sezon. Nową umowę ze swoim zespołem podpisał piłkarz, który zasłynął dzięki oryginalnemu nazwisku Alexis Beka Beka.

Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej milionyDom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej milionyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Piłka nożna. Alexis Beka Beka podpisał kontrakt ze znanym klubem

Alexis Beka Beka to młodzieżowy reprezentant Francji, choć ma też korzenie w Kamerunie. Od początku kariery związany jest z drużyną SM Caen. W sezonie 2019/2020 utalentowany zawodnik został włączony do kadry pierwszego zespołu i coraz częściej pokazywał się na boisku. Zanotował łącznie sześć występów, pięć w rozgrywkach Ligue 2 i jeden w Pucharze Francji.

Dobrą postawę piłkarza, który może grać zarówno jako środkowy, jak i defensywny pomocnik, władze klubu postanowiły nagrodzić pierwszym w jego życiu profesjonalnym kontraktem. 19-letni Beka Beka parafował umowę, która obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku.

Neymar bohaterem narodowego skandalu. Miał dopuścić się obrzydliwego zachowania, straci wielu fanówNeymar bohaterem narodowego skandalu. Miał dopuścić się obrzydliwego zachowania, straci wielu fanówCzytaj dalej


Beka Beka powalczy z SM Caen o powrót do Ligue 1

Piłkarz, który ma za sobą występy zarówno w reprezentacji Francji do lat 18, jak i U-19, będzie zatem mógł rozwijać swoją karierę w zespole, który jak najszybciej chce powalczyć o powrót w szeregi drużyn Ligue 1. Caen ma za sobą słaby sezon na zapleczu francuskiej ekstraklasy. Zespół zajął dopiero 13 miejsce w tabeli Ligue 2.

Źródło: Transfery.info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest oświadczenie Polski i 5 innych krajów. Wyjątkowa sprawa
  2. Śpij słodko aniołku. Wzruszający pogrzeb zamordowanej Kornelii. Morze łez w kościele
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Już wiadomo, kto może wjechać do Polski bez kwarantanny. Jest lista

Niebiańska tarta z rabarbarem. Rozkosz dla podniebienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News