Piłka nożna
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 10 Kwietnia 2020

Już w weekend zobaczymy mecze piłki nożnej całkowicie za darmo. Wspaniałe informacje dla kibiców

Piłka nożna, mimo panującej pandemii koronawirusa, wciąż jest aktywnie uprawiana w kilku miejscach na świecie. Kibice łaknący spotkań rozgrywanych na żywo już w weekend będą mogli obejrzeć rozgrywki jednej z takich lig zupełnie za darmo. 

Piłka nożna przeżywa ogromny kryzys w związku z pandemią koronawirusa. Na całym świecie, z wyjątkiem kilku miejsc wstrzymano wszelkie rozgrywki. Tym bardziej kibiców ucieszy wiadomośc, że w weekend będą mogli obejrzeć spotkania jednej z wciąż funkcjonujących lig.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina
Były reprezentant Polski nowym chłopakiem Edyty Górniak. Nie zgadniecie, o kogo chodziByły reprezentant Polski nowym chłopakiem Edyty Górniak. Nie zgadniecie, o kogo chodziCzytaj dalej


Piłka nożna w czasie pandemii zniknęła ze stadionów świata

Kibice muszą zmierzyć się z trudnym czasem, gdyż wszystkie z najlepszych rozgrywek piłkarskich wstrzymały organizację kolejnych spotkań. Na całym świecie zostało już tylko kilka miejsc, gdzie wciąż możliwe jest kontynuowanie gry. Jednym z takich miejsc jest wschodni sąsiad Polski, a więc Białoruś. Tamtejsza liga rozgrywa swoje spotkania systemem wiosna-jesień. Pierwsze mecze odbyły się już w momencie, gdy reszta Europy i większość krajów świata zawieszała swoje rozgrywki. Na ten moment Białorusinom udało się rozegrać już trzy ligowe kolejki. Przed nami weekend z kolejną serią spotkań, którą jak się okazuje, będą mogli cieszyć się kibice również w Polsce.

Marcin Najman odpowiedział na zaczepkę Tomasza Adamka. Tym razem naprawdę przesadziłMarcin Najman odpowiedział na zaczepkę Tomasza Adamka. Tym razem naprawdę przesadziłCzytaj dalej


Kibice w Polsce będą mogli obejrzeć spotkania jednej z ostatnich wciąż funkcjonujących lig

Serwis internetowy MyCujoo zajmujący się transmisją piłkarskich wydarzeń poinformował, że do ich szerokiej oferty dołączyły właśnie rozgrywki ligi białoruskiej. To już kolejna liga, która będzie dostępna za pośrednictwem strony. Wcześniej MyCujoo zostało partnerem ligi Tadżykistanu również kontynuującej grę w czasie pandemii. Strona wyemituje wszystkie spotkania czwartej kolejki ligi białoruskiej za darmo. Aktualnym liderem, po trzech seriach spotkań jest Energietyk-BDU Mińsk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Oficjalnie: trener Zielińskiego zabrał głos ws. transferu. Nie pozostawił żadnych wątpliwości
  4. Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceni
  5. Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza Barcelony
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Źródło: Transfery.info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News