piłka nożna
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Kwietnia 2020

Włamali się do domu piłkarza. Zamiast kraść, zrobili coś obrzydliwego, odbiera nam mowę (WIDEO)

Piłka nożna na całym świecie wstrzymała rozgrywki z powodu pandemii koronawirusa. Piłkarze zmuszeni są czas zagrożenia epidemicznego spędzać w swoich domach. Zawodnik występujący w czołowym klubie brazylijskiej Serie A padł ofiarą włamania. Sprawcy dopuścili się niewyobrażalnych czynów.

Piłka nożna w obliczu zagrożenia epidemicznego zeszła na dalszy plan. Piłkarze, podobnie jak reszta społeczeństwa, muszą spędzać ten czas w izolacji. Będąc we własnym domu jeden z zawodników był świadkiem odrażającego aktu bestialstwa.

Świetne wiadomości od Roberta i Anny Lewandowskich. Nie możemy się doczekaćŚwietne wiadomości od Roberta i Anny Lewandowskich. Nie możemy się doczekaćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ujawnił, co będzie robić po zakończeniu kariery. Wielu się zdziwi, mistrz ma zaskakujący plan
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa


Piłka nożna zeszła na dalszy plan w czasie pandemii. Piłkarze pozostają w domowej izolacji

Miguel Borja to 27-letni pochodzący z Kolumbii piłkarz brazylijskiego Palmeiras. Zawodnik obecnie przebywa na wypożyczeniu w klubie pierwszej ligi kolumbijskiej Junior FC. Jak wszyscy w czasie pandemii koronawirusa nie może wychodzić i większość czasu spędza w swoim domu. Zawodnik na swoim profilu w serwisie Facebook podzielił się historią, która budzi przerażenie. Jak opisał, grupa nieznanych sprawców wdarła się na teren jego posesji. Celem ich ataku nie padł jednak dom Kolumbijczyka, a… hodowana przez niego krowa.

Arkadiusz Milik na celowniku kolejnego wielkiego klubu. W przeszłości grali tam PolacyArkadiusz Milik na celowniku kolejnego wielkiego klubu. W przeszłości grali tam PolacyCzytaj dalej


Nieznani sprawcy napadli na posiadłość piłkarza. Dopuścili się obrzydliwej zbrodni

Zwierzę padło ofiarą bestialskiego zachowania ze strony grupy młodych zwyrodnialców. Jak opisuje Borja, krowa została pobita i zgwałcona przez wyraźnie odurzonych narkotykami sprawców.

- Ta krowa padła ofiarą gwałtu i złego traktowania kilka nocy temu. Zrobiła to grupa młodych ludzi, która wtargnęła na tereny Rosario i Virgilio Vargas, spożywając narkotyki i uważając się za właścicieli tego obszaru. Czas to zmienić, poświęcić się poszukiwaniu Jezusa i wykorzystać ten czas na produktywne rzeczy. Matki i ojcowie powinni być bardziej świadomi, co się dzieje z ich dziećmi! - opisał zdarzenie piłkarz.

Borja opublikował również szokujące wideo, na którym widać, jak opiekuje się maltretowanym zwierzęciem. Zawodnik ma nadzieję, że krowie uda się wrócić do zdrowia a sprawcy tego ohydnego i nieludzkiego czynu zostaną pojmani.

- Wierzę w Boga i modlę się do niego, żeby krowa wyzdrowiała. Mam też nadzieję, że Bóg ukarze winnych - zakończył Borja.

Źródło: Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz brutalnie zamordowany pod własnym domem w Wielkanoc
  4. Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Olśniewająca piękność, podobna do brata? (FOTO)
  5. Nagły zwrot akcji w sprawie Jerzego Brzęczka. Zadziwiające doniesienia prosto z PZPN
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News