Piłka nożna gdzie grają
Twitter - LIGA BBVA MX
Autor Piotr Bernaciak - 15 Marca 2020

Które ligi piłkarskie wciąż trwają? Przedstawiamy listę najciekawszych trwających rozgrywek

Piłka nożna w wielu krajach została zawieszona, lecz wciąż zostały pewne rozgrywki, w których nadal możemy oglądać konkretne spotkania. Przedstawiamy listę rozgrywek, które nadal możemy podziwiać spotkania ligowe.

Piłka nożna w ostatnich czasach przeżywa ogromny kryzys w związku z odwoływaniem kolejnych lig piłkarskich. Trudno jest w tym momencie odnaleźć ciekawą ligę, która jest obiektem zainteresowania setek tysięcy widzów i wciąż nie została zawieszona. W tym momencie nie możemy oglądać zmagań w Anglii, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Francji i oczywiście w Polsce.

Mimo wszystko wciąż jest kilka lig, które nie zostały zawieszone i dalej możemy je oglądać, często nawet zupełnie za darmo za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wielu kibiców nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że wiele spotkań wciąż możemy oglądać w internecie. Przedstawiamy listę najciekawszych lig.

Cudowny gest legendarnego włoskiego piłkarza. Wydał ponad 100 tysięcy euro na walkę z wirusemCudowny gest legendarnego włoskiego piłkarza. Wydał ponad 100 tysięcy euro na walkę z wirusemCzytaj dalej

Piłka nożna cierpi przez koronawirusa

Dość dużym zainteresowaniem cieszy się nieoczekiwanie liga kazachska, a więc rozgrywki, w których możemy obserwować występy z udziałem Polaków. Grają tam Konrad Wrzesiński oraz Jacek Góralski, czyli jeden z ważnych zawodników reprezentacji Polski. Wiele meczów tych rozgrywek można oglądać zupełnie za darmo za pośrednictwem YouTube.

W Meksyku również wciąż odbywają się spotkania, jednak problemem dla polskich kibiców jest fakt, że zaczynają się one często w nocnych godzinach. Mimo wszystko ta liga stoi na dość wysokim poziomie i z pewnością ma ona swoich fanów na całym świecie. Obecne warunki sprawiają, że niektórzy mogą chętnie skusić się na poświęcenie którejś nocy na poznanie nowej ligi.

Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobąNie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobąCzytaj dalej

Piłka nożna nie została całkowicie anulowana

Przerwane nie zostały również ligi rosyjska i ukraińska. Piłka nożna w tych krajach wciąż trwa, choć na stadiony nie wchodzą kibice. Zwłaszcza w tej pierwszej możemy oglądać wiele wystepów Polaków. Grają tam Grzegorz Krychowiak, Sebastian Szymański, Maciej Rybus, Maciej Wilusz, Michał Kucharczyk i Rafał Augustyniak. Mecze ligi rosyjskiej oglądać można na YouTube, jednak trzeba za to nieco zapłacić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kwarantanna w kraju graniczącym z Polską. Rząd podjął ostateczną decyzję
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)
  4. Kuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na mecz
  5. PILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubu
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News