piłka nożna
instagram.com/widzewlodz
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Lutego 2020

Wielki akt wandalizmu polskich kibiców. Zdjęcia, w które nie uwierzy żaden kibic (FOTO)

Piłka nożna widziała wiele skandalicznych aktów wandalizmu. O ile najczęściej ofiarami huliganów są inni miłośnicy klubów piłkarskich, ściany budynków i przystanki autobusowe, o tyle wandale kibicujący Widzewowi przenieśli swoją agresję na pokój hotelowy w Zakopanem. W te zdjęcie wprost ciężko uwierzyć.

Piłka nożna ma swoje blaski i cienie. Jednym z największych problemów współczesnej piłki nożnej są wandale, którzy nie potrafią uszanować cudzej własności, ani przekonań innych kibiców. Wyraz wielkiego wandalstwa pokazali młodzi kibice z Łodzi, którzy doszczętnie zniszczyli pokój w jednym z zakopiańskich pensjonatów. Właściciel hotelu pokazał zdjęcie i przekazał porażającą relację na temat zachowania mężczyzn.

Przełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursuPrzełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursuCzytaj dalej

Piłka nożna. Kibice zdemolowali zakopiański hotel

Kibice Widzewa, którzy postanowili przyjechać do Zakopanego, pozostawili po sobie ślady swojej wizyty. Butelki alkoholu, lepiące się podłogi, śmieci i zniszczone meble okazały się najmniejszym problemem. Mężczyźni zdecydowali się pomazać wszystkie ściany w pokoju napisami "Widzew" i "RTS".

- Było młode towarzystwo, wszyscy z rocznika 1991. Dziś opuścili apartament i gdy przyszliśmy go posprzątać naszym oczom ukazał się obraz nędzy i rozpaczy. Nie mówiąc już o ogromnym bałaganie, jaki zostawili po libacji alkoholowej (wszędzie były porozrzucane śmieci i butelki) to najgorzej wyglądają teraz ściany. Dosłownie każdą z nich popisali markerami. - opisuje osoba odpowiedzialna za apartamenty.

Nietypowe godziny konkursu skoków narciarskich w Rasnowie. Polscy kibice przecierają oczy ze zdziwieniaNietypowe godziny konkursu skoków narciarskich w Rasnowie. Polscy kibice przecierają oczy ze zdziwieniaCzytaj dalej

Sprawcy nie odbierają połączeń

Załamany właściciel opisuje, że nie jest w stanie znaleźć sprawców zniszczenia pokoju. Jak na razie, osoba odpowiadająca za apartamenty spróbuje się porozumieć polubownie. Jeśli kibice nie odpowiedzą na jego telefony, to zdecyduje się na kontakt z policją.

- Od kilku dni próbuję się do nich dodzwonić, ale oczywiście nie odbierają telefonów - mówi rezydent odpowiedzialny za opiekę nad apartamentem. - Mam jednak ich dane więc być może uda nam się ich namierzyć. Jak nie nam to policji. - powiedział właściciel hotelu.

piłka nożna

piłka nożna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału
  2. Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej
  3. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  4. Piłkarskie jaja. Takiego pudła jeszcze nie widzieliśmy, kibice mu tego nie wybaczą (WIDEO)
  5. Asystent Dyrektora Pucharu Świata dostaje groźby od fanów. Wszystko przez skok Kamila Stocha
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News