piłka nożna
youtube.com/semnulexclamarii
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Lutego 2020

Kuriozalna decyzja związku piłkarskiego. Kazał losować drużyny w pudełku po lodach (WIDEO)

Piłka nożna widziała w swojej historii wiele. Jeden ze związków piłkarskich w Europie wpadł na kuriozalny pomysł, aby rozlosować rozgrywki krajowego pucharu w pudełku po lodach. Taka nietypowa sytuacja odbiła się głębokim echem wśród kibiców w całej Europie.

Piłka nożna niejedno ma imię, a abstrakcyjne, dziwne i śmieszne sytuacje są jej nieustającym elementem. Rumuńska federacja piłkarska wpadła na oryginalny sposób rozlosowania drużyn w rozgrywkach krajowego pucharu. Drużyny, biorące udział w rozgrywkach o Puchar Rumunii zostały rozlosowane w starym opakowaniu po lodach. Tak abstrakcyjna sytuacja odbiła się głębokim echem w całej Europie.

Kompromitacja organizatorów podczas konkursu w Rasnovie. Konkurs został przerwanyKompromitacja organizatorów podczas konkursu w Rasnovie. Konkurs został przerwanyCzytaj dalej

Piłka nożna. Piłkarski związek Rumunii wpadł na oryginalny sposób rozlosowania drużyn

O ile losowania par w Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej są bardzo dobrze przemyślane i wykonane z wielkim profesjonalizmem, o tyle nie zawsze tak to wygląda. Piłkarski związek Rumunii zdecydował o tym, aby kibice przekonali się o doborze par Pucharu Rumunii w sposób, jakiego świat piłki nożnej jeszcze nie widział. Losowanie drużyn odbyło się za pomocą kartek papieru i pudełka po lodach.

Aby oddać losowaniu jeszcze bardziej karykaturalny przebieg, było one transmitowane na żywo przez działaczy rumuńskiego związku piłkarskiego. Kartki papieru, które były zapisane ręcznie za pomocą długopisu, zostały rozlosowane w sposób, który może wzbudzać śmiech na ustach kibiców w całej Europie.

Polak może doświadczyć wielkiego zaszczytu. Ma wielką szansę na występ w finale europejskich rozgrywekPolak może doświadczyć wielkiego zaszczytu. Ma wielką szansę na występ w finale europejskich rozgrywekCzytaj dalej

Rumuńska piłka zmaga się z kryzysem

O ile reprezentacja Rumunii jest uważana za jedną z silniejszych w Europie, o tyle kluby z tamtejszej ligi zmagają się z poważnymi problemami. Niedawno, w mediach było głośno o opłakanej sytuacji Dinama Bukareszt, które jest bardzo bliskie bankructwa, a sprawa zmiany Steauy Bukareszt na FCSB po dziś budzi wielkie kontrowersje. Zapis wideo z losowania Pucharu Rumunii obrazuje, jak źle dzieje się z tamtejszymi klubami.ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News