Piłka nożna
Youtube
Autor Bartosz Goluch - 22 Marca 2020

Kibole "przerwali kwarantannę". Ogromna bójka w centrum osiedla (WIDEO)

Piłka nożna to niestety wciąż również ustawki i wojny chuliganów. Do starcia pseudokibiców doszło w Gorzowie Wielkopolskim. Interweniowała policja, która zatrzymała 9 uczestników bójki na skrzyżowaniu dwóch ulic.

W zamieszkach uczestniczyło około 30 pseudokibiców. Doszło do nich na skrzyżowaniu dwóch ulic. Wszystko wskazuje na to, że zadyma była zaplanowana wcześniej przez kiboli. O wydarzeniu dowiedzieli się również policjanci, którzy zdołali zatrzymać dziewięciu uczestników bójki - w wieku od 19 do 31 lat. Wszyscy odmawiają wyjaśnień.

Barcelona szuka pieniędzy. Włodarze klubu są gotowi sprzedać swoją gwiazdę z dużą stratąBarcelona szuka pieniędzy. Włodarze klubu są gotowi sprzedać swoją gwiazdę z dużą stratąCzytaj dalej

Piłka nożna uporała się z pseudokibicami?

"Policjanci zabezpieczyli kominiarki z emblematami klubów sportowych oraz ochraniacze na szczękę. Śledczy ustalają dokładne okoliczności i osoby uczestniczące w bójce" - donosi radiogorzow.pl. Jak przekazał rozgłośni rzecznik prasowy lubuskiej policji Marcin Maludy, zamieszani w bójkę sprawcy usłyszą zarzuty związane z udziałem w bójce lub pobiciu i narażeniem współuczestników na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia oraz życia. Prokuratura Rejonowa w Gorzowie Wielkopolskim zamierza wystąpić do sądu o zastosowanie wobec zatrzymanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Mimo że do bójki doszło w ustronnym miejscu i prawdopodobnie bez udziału osób trzecich, kolejny tego rodzaju incydent rodzi pytania o bezpieczeństwo na polskich stadionach. Ustawki wciąż są na porządku dziennym, a "liga chuliganów" toczy swoje "rozgrywki" w najlepsze. Nawet w czasach epidemii koronawirusa i powszechnej kwarantanny.

Przerwana kwarantanna w Gorzowie Wielkopolskim 21.03.2020

Szczepionka na koronawirusa będzie już niebawem? Właściciel Hoffenheim podał radosną nowinę, znamy datęSzczepionka na koronawirusa będzie już niebawem? Właściciel Hoffenheim podał radosną nowinę, znamy datęCzytaj dalej

Kibole kpią z zarządzeń ws. epidemii

Informacja o bójce została przyjęta z wielką satysfakcją na jednym z portali zrzeszających polskich pseudokibiców. "Jak poinformowały lokalne gazety, wczoraj doszło do wymiany zdań dwóch gorzowskich ekip, niestety we wszystko wmieszali się smutni panowie, którzy stwierdzili, że podczas rozmowy nie zostały utrzymane bezpieczne odległości między samymi zainteresowanymi" - czytamy.

Żarty z epidemii koronawirusa i związanej z nim kwarantanny wydają się co najmniej nie na miejscu. W Polsce na COVID-19 zachorowało już 563 osób. Siedmiu pacjentów zmarło.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie wyjdzie z domu po 17:00, kary są bardzo wysokie. Dwa kolejne kraje wprowadzają ostre reguły walki z chorobą
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Reprezentant Polski był w centrum trzęsienia ziemi. Poruszające wyznanie. "Myślałem, ze to koniec świata"
  4. Włoski lekarz nie ma wątpliwości. Mecz w Lidze Mistrzów zwiększył zachorowania
  5. Były gwiazdor Manchesteru United zarażony koronawirusem. Oficjalny komunikat klubu
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News