piłka nożna
instagram.com/radjanaingollan
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Marca 2020

Gwiazdor piłki wyjawił, co zrobi po końcu epidemii. Szczere wyznanie kultowego piłkarza

Piłka nożna w tym sezonie przeżywa trudne chwile. Rozgrywki w całej Europie (prócz Białorusi), zostały zawieszone. Jeden z gwiazdorów Serie A ma widocznie dosyć kwarantanny i wyjawił, co będzie robił, kiedy cały ten koszmar się zakończy. Jego szczere wyznanie wzbudziło radosny śmiech wielu fanów piłki nożnej, którzy mają takie same nadzieje jak piłkarz.

Piłka nożna w tym sezonie dostała potężny cios. Epidemia koronawirusa przeszkadza w rozgrywaniu spotkań ligowych, a kibice bardziej niż o postawę swoich drużyn, martwią się o swoich bliskich. Jedna z gwiazd włoskiej ligi, a więc z kraju, który najbardziej doświadczył działalności koronawirusa, powiedział, co zamierza zrobić, kiedy epidemia się zakończy. Tak szczerego wyznania nie można było się spodziewać.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Pilne wiadomości z Hiszpanii. Zapadły kluczowe decyzje dla przyszłosci piłki w tym sezonie, oficjalny komunikatPilne wiadomości z Hiszpanii. Zapadły kluczowe decyzje dla przyszłosci piłki w tym sezonie, oficjalny komunikatCzytaj dalej

Piłka nożna. Gwiazdor opowiada o kwarantannie

Piłkarzem, który postanowił opowiedzieć o swojej kwarantannie, jest Radja Nainggolan z Cagliari. Były piłkarz reprezentacji Belgii, Romy i Interu Mediolan powiedział, że ze względu na przerwę od pobytu na boisku zastanawia się poważnie nad tym, czy nie grać w piłkę do 50. roku życia. Wszystko przez to, że nie potrafi wysiedzieć w domu.

- Zaczynam już jednak powoli tracić poczucie czasu. Gram na Playstation, oglądam telewizję i mam zestaw DJ-a, którego używam do zabawy, bo w przeciwnym razie wszystkie dni wydawałyby mi się takie same. Kiedyś mówiłem, że chciałbym kontynuować karierę do 34. roku życia, ale teraz zaczynam zastanawiać się nad grą do 50-tki, ponieważ pozostawanie w domu 24 godziny na dobę nie jest moją domeną. - mówi Belg.

Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomWiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomCzytaj dalej

Naingollan wyjawił, co zrobi po epidemii

Były piłkarz reprezentacji Belgii wyznał, że kiedy cały koszmar choroby odejdzie z Włoch, wtedy wyprawi wielką imprezę i będzie się cieszył, że wszystko się zakończyło. Takie wyznanie może dziwić, zważając na profesjonalizm Belga, ale wszyscy są zdania, że wyraził to, co czują dosłownie wszyscy ludzie we Włoszech.

- Kiedy ta sytuacja się skończy, wyprawie sobie świetny wieczór, jak za dawnych czasów - zażartował uczestnik Euro 2016.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News