piłka nożna
AFPEAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 23 Kwietnia 2020

Kibice nie wierzą własnym oczom. Młody Zidane zmienia reprezentację, wybór to niespodzianka

Piłka nożna bywa przewrotna. Zinedine Zidane w barwach reprezentacji Francji odnosił największe sukcesy. W ślady utytułowanego ojca nie zamierza jednak iść jego syn, Luca, który mimo występów w reprezentacji młodzieżowej “Trójkolorowych” zdecydował się na grę dla innego kraju.

Piłka nożna oglądała jedne z największych i najpiękniejszych momentów w historii za sprawą Zinedine’a Zidane’a przywdziewającego koszulkę reprezentacji Francji. Nieprędko ujrzymy kolejnego Zidane’a w jej barwach, gdyż syn mistrza świata z 1998 roku zdecydował się na reprezentowanie innej nacji.

Piotr Żyła zmienił się podczas kwarantanny. Zapuścił wąsy, podobny do Adama Małysza? (FOTO)Piotr Żyła zmienił się podczas kwarantanny. Zapuścił wąsy, podobny do Adama Małysza? (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Piłka nożna. Zaskakujący wybór bramkarza Realu Madryt

Zinedine Zidane to jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Jest też prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem w dziejach reprezentacji Francji. I choć to z nią odnosił największe sukcesy, jego oryginalne pochodzenie jest inne. Rodzice “Zizou” pochodzą z Algierii, skąd przenieśli się do Paryża. Zidane wybrał grę dla “Trójkolorowych” i reszta jest piękną historią.

Teraz piłkarskim środowiskiem wstrząsnęła informacja o decyzji, jaką podjął syn obecnego trenera Realu Madryt, Luca. Grający na pozycji bramkarza 21-latek nie zdecydował się na drogę śladami ojca i wybrał grę dla innej reprezentacji.

Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. "Nie mogłem spokojnie usiąść'Czytaj dalej


Syn Zinedine’a Zidane’a nie pójdzie w ślady ojca. Zaskakująca decyzja młodego piłkarza

Przebywający aktualnie na wypożyczeniu z “Królewskich” w Racingu Santander Luca Zidane, mimo iż ma za sobą 30 występów dla francuskich reprezentacji młodzieżowych, zdecydował się na grę dla seniorskiej kadry Algierii. Jest to możliwe, podobnie jak w przypadku jego ojca, z uwagi na pochodzenie bramkarza. Spory wpływ na decyzję młodego Zidane’a miał selekcjoner “Lisów Pustyni”, jak zwykło się nazywać reprezentację Algierii. Djamel Belmadi podobno długo namawiał zawodnika na dołączenie do prowadzonej przez niego drużyny. W końcu dopiął swego i już wkrótce ma wysłać do Zidane’a powołanie na najbliższe mecze Algierczyków.

W obecnym sezonie w barwach występującego na zapleczu Primera Division Racingu Zidane zanotował 29 meczów, w których wpuścił 37 bramek. Czyste konto udało mu się zachować sześciokrotnie.

Źródło: Polsat Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News