piłka nożna
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 26 Kwietnia 2020

W kraju nie wykryto koronawirusa. Mimo to liga piłkarska została zawieszona, pilne informacje

Piłka nożna na świecie przeżywa wielki kryzys. Czołowe ligi zostały zawieszone i nikt nie wie, kiedy piłkarze wrócą na boiska. Mimo że władze jednego z azajtyckich krajów mówiły, że w ich kraju nie ma choroby, to podjęły dzisiaj decyzję o zawieszeniu rozgrywek. Wszystko przez potencjalną epidemię innych chorób, chociaż pojawienia się COVID-19 także nie można wykluczyć.

Piłka nożna na całym świecie wróci dopiero za kilka miesięcy. Mimo obostrzeń i zaleceń WHO, kilka krajów zdecydowało się nie przerywać rozgrywek piłkarskich. Ostatecznie, dzisiaj jeden z krajów, który uparcie twierdził o braku chorób, zdecydował o zawieszeniu rozgrywek.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachu
   2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Marcin Gortat szpanuje majątkiem. Posiada cztery pałace w USA, w których od przepychu może rozboleć głowaMarcin Gortat szpanuje majątkiem. Posiada cztery pałace w USA, w których od przepychu może rozboleć głowaCzytaj dalej

Piłka nożna. Kolejna liga została wstrzymana

Ligą, która zawiesiła dzisiaj rozgrywki jest najwyższa klasa rozgrywkowa w Tadżykistanie. Mimo że rząd upierał się, że choroba nie dotknęła państwie, to w trakcie ostatnich tygodni pojawiła się wzmożona liczba chorych na zapalenia płuc, a władze państwa podejrzewają epidemię świńskiej grypy. Duża liczba obywatelii państwa nie wierzy jednak w państwowe doniesienia o braku koronawirusa i podejrzewa, że władze ukrywają tą informację przed obywatelami.

- Dzięki Bogu, w Tadżykistanie nie ma koronawirusa, więc nowy sezon piłkarski się rozpocznie - mówił cytowany przez "The Guardian" na początku kwietnia Witalij Lewczenko, trener Istiqlolu.

Tragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciTragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciCzytaj dalej

Liga wstrzymana do maja

Zarząd państwowych władz piłki nożnej zadecydował, że dzisiejsze mecze będą jeszcze rozegrane. Na wznowienie rozgrywek w Tadżykistanie kibice będą musięli poczekać aż do 10 maja.

Jeśli rozgrywki ligowe zostaną zawieszone i sezon w Tadżykistanie nie zostanie dokończony, mistrzem kraju pozostanie Istiqol. Same władze państwowe mają przed sobą wyjątkowo ciężkie chwile, ponieważ muszą ustalić, czy w kraju rzeczywiście nie doszło do zachorowań na koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Nasi sąsiedzi otworzyli granice, a teraz odradzają podróży. Zadziwiający apel szefa MSZ
   2. Strażacy mogli zginąć w wypadku. Wszystko się nagrało, jest wideo
   3. Justyna Żyła błysnęła odkrytym biustem. Z ortografią nie poszło jej już tak dobrze (FOTO)
   4. Barcelona sprzedaje nazwę stadionu. Przez nowego sponsora klub może najeść się wstydu
   5. Artur Szpilka naraził się TVP. Stacja nie miała dla niego litości
   6. Premier: już od 4 maja zniesienie kolejnych obostrzeń. Wielu Polaków długo na to czekało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News