Piłkarz śpiączka
YouTube - one n only
Autor Piotr Bernaciak - 27 Marca 2020

Młody piłkarz wybudził się ze śpiączki po niemal trzech latach. Zdarzył się prawdziwy cud

Piłkarz wybudził się ze śpiączki po niemalże trzech latach, co można uznać za prawdziwy cud. Wszystko wydarzyło się w wyjątkowym czasie, w okolicznościach, które brzmią jakby mogły wydarzyć się tylko w filmach.

Piłkarz jednego ze znanych klubów niemalże trzy lata temu przeżył moment, który na zawsze odmienił jego życie. Młody zawodnik był uznawany za jeden z największych talentów w Europie, lecz jego kariera została brutalnie przerwana. Wielu twierdziło, że w tym momencie pozostała mu jedynie walka o powrót do normalnego życia, w której nie będzie miał zbyt wielkich szans.

Okazuje się jednak, że doszło do pierwszego cudu, który był potrzebny, by piłkarz wrócił do sił. Media zgodnie informują o tym, że wybudził się on ze śpiączki, co z pewnością jest znakomitą informacją. Rodzina przekazał więcej dobrych wieści na temat stanu zdrowia młodego człowieka, który ma szansę na to, by zaliczać kolejne postępy w najbliższym czasie.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
Smutne wiadomości z polskiego podwórka. Lech Poznań przetrwa tylko kilka miesięcy bez grySmutne wiadomości z polskiego podwórka. Lech Poznań przetrwa tylko kilka miesięcy bez gryCzytaj dalej

Piłkarz wybudził się ze śpiączki

Abdelhak Nouri występował w Ajaxie Amsterdam do 2017 roku. Młody piłkarz miał przed sobą obiecującą karierę, jednak została ona brutalnie przerwana w meczu sparingowym z Werderem Brema. Zawodnik nagle upadł na ziemię i choć początkowo nikt nie dostrzegł u niego większych problemów, to potem sędzia nakazał natychmiastowe udzielenie pomocy piłkarzowi.

Stanu zdrowia nie można było zbagatelizować, bo potem okazało się, że lekarze stwierdzili u niego niewydolność układu krążenia. Nouri długo był w śpiączce, z której wybudzić miał się wczoraj wieczorem. Jest on w stanie kontaktować się za sprawą unoszenia brwi, póki co jeszcze nie może mówić, jednak niewykluczone, że dalsze postępy mu to umożliwią.

Smutne informacje potwierdziły się. Stanisław Szymański ma koronawirusaSmutne informacje potwierdziły się. Stanisław Szymański ma koronawirusaCzytaj dalej

Piłkarz może poczynić większe postępy

Abdelhak Nouri z pewnoscią nie zostanie już piłkarzem, ale w obecnej sytuacji wielkim sukcesem będzie jego powrót do normalnego życia. Trzy lata temu wydarzyło się prawdziwe nieszczęście, jednak teraz pojawia się nadzieja, że uda się przezwyciężyć trudne okoliczności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  2. Awantury, interwencje policji, opóźnienia. Kierowcy i motorniczowie wypraszali pasażerów z pojazdów
  3. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
  4. Justyna Kowalczyk została upokorzona przez polski związek. Sportsmenka nie kryje rozgoryczenia
  5. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News