Neymar wraca do Barcelony
Autor Piotr Bernaciak - 29 Sierpnia 2019

PILNE! Ceniony dziennikarz ujawnił: Neymar wraca do Barcelony

Ceniony dziennikarz Gianluca Di Marzio zdradził, że Neymar wraca do Barcelony! Brakuje jedynie podpisu. Brazylijczyk będzie gigantycznym wzmocnieniem Dumy Katalonii. Coraz więcej źródeł zgadza się z Di Marzio, a transfer ma być kwestią godzin.

Coraz więcej wiarygodnych źródeł, w tym włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio czy Sky Sports podają, że PSG i FC Barcelona dogadały się co do warunków transferu brazylijskiego gwiazdora. Neymar dopiął już wszystkie szczegóły i jest zdeterminowany, by wrócić na Camp Nou, gdzie czekają już na niego dawni koledzy.

Saga transferowa związana z Neymarem ciągnęła się od początku okienka transferowego, a wśród potencjalnych zainteresowanych pozyskaniem Brazylijczyka wymieniano między innymi Real Madryt i Juventus Turyn. Finalnie Neymar trafi jednak z powrotem na Camp Nou. Brakuje jedynie oficjalnego złożenia podpiśów.

Prezesi Paris Saint Germain oraz FC Barcelony spotkali się w Monako i uzgodnili warunki odejścia Neymara do Barcelony. Wiarygodny włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio podaje, że w ramach transakcji do Paryża mają trafić Ivan Rakitić oraz Tobido. Nie ujawnia kwoty jaką FC Barcelona zapłaci za brazylijskiego gwiazdora.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News