Piotr Rocki
youtube.com/ Ruch Radzionków
Autor Mateusz Wysokiński - 31 Maja 2020

Najnowsze informacje w sprawie zdrowia Piotra Rockiego. Nie jest dobrze, smutne doniesienia ze szpitala

Piotr Rocki trafił dzisiaj w do szpitala. Napastnik, który w pierwszej dekadzie XXI wieku był jednym z najbardziej charakterystycznych i kultowych graczy Ekstraklasy, został przetransportowany do placówki medycznej po pęknięciu tętniaka mózgu. Na jaw wyszło, w jakim stanie jest piłkarz. Jego zdrowie i życie są bardzo zagrożone, wyjątkowo przykre informacje.

Piotr Rocki jest postacią, której nie trzeba przedstawiać kibicom Ekstraklasy z przynajmniej 15 letnim stażem. Były piłkarz Odry Wodzisław Śląski, Polonii Warszawa, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, a także Legii Warszawa był jedną z najbardziej kultowych postaci, która przez ostatnie 20 lat przewinęła się przez ligę. Niestety, 46-latek, który zakończył karierę piłkarską 2 lata temu został dzisiaj przewieziony do szpitala. Wszystko przez pęknięcie tętniaka. Na jaw wyszło, w jakim stanie znajduje się aktualnie były napastnik.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Miał na swoim koncie wspaniały rekord świata
  2. Zdjęcia - Przeleciał ekskluzywnym Mercedesem przez Rondo. Zaparkował na pobliskiej łące

<

Media podają sensacyjną wiadomość. Arkadiusz Milik bliski Premier League. Napoli osiąga porozumienieMedia podają sensacyjną wiadomość. Arkadiusz Milik bliski Premier League. Napoli osiąga porozumienieCzytaj dalej

Piotr Rocki trafił do szpitala. Wszystko przez pęknięcie tętniaka

Pierwszym serwisem, który poinformował o złym stanie Rockiego jest weszło.com. Słowa dziennikarzy bardzo szybko zostały potwierdzone przez rodzinę, a szczególnie syna piłkarza. Legendarny pomocnik Ruchu Chorzów - Wojciech Grzyb wyznał, że rozmawiał z najbliższym członkiem rodziny piłkarza i dowiedział się, jaki jest stan jego ojca.

Okazuje się, że stan Rockiego jest krytyczny. Sam piłkarz został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej oraz podłączony do aparatury podtrzymującej wszelkie funkcje życiowe. Już teraz medycy zapowiadają, że walka o życie i zdrowie jednego z pierwszych autorów cieszynek na boiskach Ekstraklasy, będzie bardzo ciężka.

To już oficjalne. Pierwszy wielki letni transfer został potwierdzony przez klub, kultowy napastnik podpisał kontraktTo już oficjalne. Pierwszy wielki letni transfer został potwierdzony przez klub, kultowy napastnik podpisał kontraktCzytaj dalej

Kibice modlą się o zdrowie Piotra Rockiego

Bardzo poważny apel wystosował były klub Rockiego - Ruch Radzionków. Drużyna ze Śląska, w której to piłkarz zakończył przygodę z piłką nożną 2 lata temu, apelują o modlitwę za zdrowie i życie napastnika klubu oraz członka sztabu trenerskiego.

- Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Nasz długoletni piłkarz, potem członek sztabu trenerskiego - ulubieniec kibiców Piotr Rocki leży w śpiączce farmakologicznej w szpitalu, a jego wszystkie funkcje życiowe są sztucznie podtrzymywane. W imieniu rodziny i przyjaciół popularnego Rokiego prosimy Was wszystkich o modlitwę! - czytamy na Twitterze Ruchu Radzionków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 osób zginęło, wprowadzono pilny stan wyjątkowy. Amanda uderzyła, tragiczna wiadomość ze świata
  2. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  3. Trener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwości
  4. Polski skoczek zmienił się nie do poznania. Kibice są zachwyceni jego metamorfozą (FOTO)
  5. Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczego
  6. GW: Emeryci biją na alarm, skarbówka zajmuje ich konta. Też mogą zabrać twoją emeryturę za nieopłaconą daninę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News