Piotr Zieliński Gattuso
ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 10 Kwietnia 2020

Oficjalnie: trener Zielińskiego zabrał głos ws. transferu. Nie pozostawił żadnych wątpliwości

Piotr Zieliński już od kilku tygodni rzekomo rozmawia z Napoli w sprawie przedłużenia kontraktu. Klub wielokrotnie podkreślał, że zależy mu na Polaku, ale niepokojące było to, że wciąż nie pojawiały się żadne oficjalne informacje ze strony włodarzy.

Piotr Zieliński niewątpliwie należy obecnie do najważniejszych zawodników w Napoli. Gdy polski pomocnik dołączył do zespołu, Maurizio Sarri momentalnie go docenił i często na niego stawiał. Wiele osób obawiało się, że zmieni się to po przyjściu Carlo Ancelottiego, ale doświadczony trener także wystawiał naszego reprezentanta. Gennaro Gattuso nie jest ponoć inny pod tym względem.

Jak informują przedstawiciele mediów, były legendarny włoski pomocnik jest zakochany w grze reprezentanta Polski i nie wyobraża sobie swojego zespołu w Neapolu bez jego obecności. Teraz doczekaliśmy się jasnej deklaracji na temat stosunków Napoli i Zielińskiego, które ciekawiły bardzo wielu polskich kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość
  2. Świąteczne zakupy w czasie pandemii. Trzeba o tym pamiętać
Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaNie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaCzytaj dalej

Piotr Zieliński zostanie w Napoli?

Przyszłość Zielińskiego w Neapolu nie jest oczywista, bo mówi się, że może on otrzymać szansę w jeszcze lepszym zespole. Pojawiały się nawet wiadomości o zainteresowaniu Paris Saint-Germain, które miało być bardzo konkretne w swoich działaniach na rynku transferowym. Nie da się ukryć, że Polak jest łakomym kąskiem na rynku transferowym, dlatego Napoli powinno być konkretne.

W sprawie ewentualnego transferu Piotra Zielińskiego i Fabiana Ruiza wypowiedział się trener Napoli Gennaro Gattuso. Były świetny pomocnik jasno powiedział, że obaj piłkarze nie są na sprzedaż, nie dając nabywcom większych nadziei na ściągnięcie do swojego zespołu pomocnika reprezentacji Polski.

Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceniNajpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceniCzytaj dalej

Piotr Zieliński musi podjąć decyzję

Mimo wszystko wiele w tej sprawie zależeć będzie od Piotra Zielińskiego, który zadecyduje, czy będzie chciał przedłużyć kontrakt z Napoli. Na ten moment media informują, że wszystko wskazuje na rychłe przedłużenie umowy między zawodnikiem a klubem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy możesz na święta jechać do rodziny? Wszystko jasne, nie ma wątpliwości
  2. Incydent na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Policja zareagowała natychmiast
  3. Oficjalnie: trener Zielińskiego zabrał głos ws. transferu. Nie pozostawił żadnych wątpliwości
  4. Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceni
  5. Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza Barcelony
  6. Nieoficjalne: Rząd luzuje zakazy. Otworzy niektóre sklepy w galeriach handlowych, ale tylko z określonych branż

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News