Piotr Zieliński Żona Włochy
Instagram - Piotr Zieliński
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Partnerka Piotra Zielińskiego opowiada o sytuacji we Włoszech. Przykre słowa, sytuacja jest bardzo trudna

Piotr Zieliński wraz ze swoją partnerką przebywa obecnie we Włoszech. Oboje w związku z trudną sytuacją nie mogą opuszczać swojego mieszkania. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć o panujących warunkach wszystkim fanom.

Piotr Zieliński od pewnego czasu znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Piłkarz przebywa w Neapolu, jednak jego problem jest niewątpliwie bardzo poważny. Napoli nie rozgrywa spotkań ligowych, a niebawem uda się na mecz do Barcelony. Trudno oszacować, w jakiej formie znajdą się piłkarze prowadzeni przez Gennaro Gattuso. Nie jest to jedyny kłopot zawodnika.

O problemach opowiedziała również Laura Słowiak, partnerka piłkarza Napoli, która przebywa wraz z nim we Włoszech. Jej trudności w trakcie życia codziennego są odczuwalne jeszcze bardziej, o czym postanowiła opowiedzieć za sprawą mediów społecznościowych. Polka spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

Z ostatniej chwili. Piłkarz 2. Bundesligi zarażony koronawirusem. Rozgrywki mogą zostać wstrzymaneZ ostatniej chwili. Piłkarz 2. Bundesligi zarażony koronawirusem. Rozgrywki mogą zostać wstrzymaneCzytaj dalej

Piotr Zieliński pozostaje "uwięziony" w Neapolu

- Życie codzienne się zatrzymało, nie możemy opuszczać miast, wychodzić z domów bez potrzeby. Restauracje, puby, kluby, kawiarnie, sklepiki, szkoły, fryzjerzy, pralnie... Wszystko zamknięte do odwołania. Ludzie mogą jeździć tylko do pracy, lekarza. Nikt się ze sobą nie wita, wszyscy trzymają dystans między sobą. Cisza jak makiem zasiał, pusto na drogach, ale zapasy dzisiaj zrobione - napisała na Instagramie Laura Słowiak.

Ona i Piotr Zieliński trudno znoszą obecną sytuację we Włoszech. Na ten moment nie wiadomo, jak wpłynie ona na dalszą sytuację rozgrywek ligowych w Serie A, jednak wielu ekspertów twierdzi, że sezon nie zostanie dograny do końca. Zanosi się prędzej na jego skrócenie lub na wyłonienie triumfatora inną metodą.

Mecz Ligi Europy nie dojdzie do skutku. Włosi nie dostali zgody na lądowanieMecz Ligi Europy nie dojdzie do skutku. Włosi nie dostali zgody na lądowanieCzytaj dalej

Piotr Zieliński i jego partnerka przeżywają trudne chwile

Dowiedzieliśmy się również, że Włosi masowo ruszyli do sklepów w celu robienia zapasów na następne dni, przez co ludzie muszą stać w olbrzymich kolejkach do kas. Z pewnością dla nikogo nie jest to komfortowa sytuacja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News