Piotr Zieliński PSG
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2019

Piotr Zieliński trafi do giganta? Pojawiła się oferta, Polak nadal się nie zdecydował

Piotr Zieliński może niebawem zmienić klub. Dowiadujemy się, że polski pomocnik otrzymał bardzo interesującą ofertę. Złożył ją ponoć europejski gigant. Te informacje zainteresują każdego polskiego kibica.

Piotr Zieliński zdaniem wielu kibiców z całego świata ma ogromny talent, którego do tej pory nie potrafił w pełni zademonstrować. Zawodnik Napoli oraz reprezentacji Polski czasami ma przebłyski gry na światowym poziomie, co podoba się nie tylko sympatykom klubu z Włoch, ale równiez wielu skautom, którzy wierzą, że w ich klubach Polak potrafiłby w pełni wykorzystać swój niewątpliwy potencjał.

Pomocnik wciąż nie potrafi porozumieć się z Napoli w sprawie podpisania nowego kontraktu, co chcą wykorzystać inne kluby. Pojawiły się sensacyjne informacje, że jeden ze światowych gigantów chciałby wykorzystać obecną sytuację i nakłonić Polaka do podpisania umowy. Tą drużyną ma być zdaniem włoskich mediów Paris Saint-Germain. Ten transfer może elektryzować wielu polskich kibiców.

Obrazy ZeStadionu"Perełka", "stadiony świata". Cristiano Ronaldo strzelił Luksemburgowi pięknego gola [WIDEO]Czytaj dalej

Piotr Zieliński wciąż nie zdecydował się na nowy kontrakt

Negocjacje z Napoli przeciągają się, a więc w pełni zrozumiałe jest, że różne kluby chcą wykorzystać sytuację. Wiele z nich dostrzegło wielki potencjał Piotra Zielińskiego i chce go zatrudnić. Pojawiły się wiadomości o tym, że to właśnie PSG najbardziej zależy na wzmocnieniu linii pomocy. Trudno sobie wyobrazić, by Polak miał tam pewne miejsce w składzie, jednak wysoka pensja mogłaby skłonić go do odejścia.

Dowiadujemy się, że Piotr Zieliński jest bardzo niezadowolony z tego, że klub nie płaci mu tak dużo, jak innym gwiazdom. Pomocnik nie może liczyć na takie zarobki, jak choćby Arkadiusz Milik, nie mówiąc już o najlepiej zarabiającym zawodniku Napoli, Kalidou Koulibaly. I choć Polak wystąpił w tym sezonie we wszystkich meczach w Serie A od pierwszej do ostatniej minuty, to klub nie przekłada swojej wiary w piłkarza w jego pensję.

Piotr Zieliński może odejść z Napoli

Nie wiadomo, czy dojdzie do zmiany klubu, bo kontrakt polskiego pomocnika wygasa dopiero w 2021 roku, ale wygląda na to, że PSG zamierza na poważnie włączyć się w walkę o podpis na kontrakcie reprezentanta Polski. Ten transfer mógłby być bardzo efektownym ruchem, jednym z najciekawszym z udziałem Polaka w historii.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News