Piotr Zieliński brat
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 13 Kwietnia 2020

Tylko wierni fani wiedzą, czym zajmuje się brat Piotra Zielińskiego. Wielu mogłoby się zdziwić

Piotr Zieliński od wielu lat występuje na bardzo wysokim poziomie i jest ceniony zarówno przez piłkarskie Włochy, jak i kolejnych selekcjonerów. Znacznie mniejszą sławą cieszy się jednak jego brat. Co ciekawe, mimo wszystko zdecydowanie nie jest on postacią anonimową.

Piotr Zieliński zdaniem polskich kibiców wciąż nie osiągnął pełni swojego potencjału, co nie zmienia faktu, że jest niezmiennie bardzo cenionym piłkarzem, zwłaszcza we Włoszech, gdzie wciąż ma pewne miejsce w składzie Napoli. Znacznie mniej osób wie jednak, czym zajmuje się rodzony brat reprezentanta Polski, choć z pewnością niektórzy mieli okazję zetknąć się z najbliższym członkiem rodziny zawodnika.

Wszystko przez to, że brat Piotra Zielińskiego również jest przedstawicielem świata futbolu i w pewnym momencie kibice mogli mieć nadzieję na to, że uda mu się powtórzyć sukcesy brata. Ostatecznie jego kariera potoczyła się w zupełnie innym kierunku, jednak mimo wszystko niektórzy kibice mogą kojarzyć Pawła Zielińskiego, który miał swoje pięć minut sławy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Szalona Wielkanoc polskiej medalistki olimpijskiej. Zaczęła krzyczeć i odpalać petardy (WIDEO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Mistrz Polski zatrzymany przez policję. Kibice przecierali oczy ze zdumienia, powód wzbudził zdziwienieMistrz Polski zatrzymany przez policję. Kibice przecierali oczy ze zdumienia, powód wzbudził zdziwienieCzytaj dalej

Piotr Zieliński ma brata, który również jest związany ze światem futbolu

Piotr Zieliński nie miał nigdy okazji występować ze swoim bratem w jednej drużynie w klubie. Paweł Zieliński jest starszy od zawodnika Napoli o cztery lata i kiedyś także występował w Zagłębiu Lubin, lecz jedynie w zespołach młodzieżowych. Znacznie bardziej znany był na boiskach Fortuna 1 Ligi, ale również Ekstraklasy, bo zaliczył również występy dla Śląska Wrocław.

Dzięki grze w najwyższej polskiej lidze nie jest on postacią anonimową, jednak mimo wszystko jest nieporównywalnie mniej znany od swojego rodzonego brata. Obecnie Paweł Zieliński występuje w Miedzi Legnica, w której jest etatowym członkiem bloku defensywy. Trener Dominik Nowak bardzo chwali sobie postawę z bratem piłkarza Napoli, co widać po jego stuprocentowej obecności we wszystkich meczach w podstawowym składzie.

Media przekazały koszmarne informacje. Nie żyje syn znanego piłkarza, zginął w bardzo młodym wiekuMedia przekazały koszmarne informacje. Nie żyje syn znanego piłkarza, zginął w bardzo młodym wiekuCzytaj dalej

Piotr Zieliński minął się z bratem

Rodzina Zielińskich z pewnością może mówić o sporym szczęściu, że obaj bracia radzą sobie w świecie futbolu i występują na poziomie centralnym, co jest marzeniem wielu aspirujących młodych piłkarzy. Choć Paweł Zieliński nie powtórzył wielkiego sukcesu brata, to również nie może być zły na to, jak potoczyła się jego kariera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciech Cejrowski wzywa Polaków do buntu. Niewiarygodne słowa o wychodzeniu z domów
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Wojciech Szczęsny został upokorzony we Włoszech. Długo nie mógł uwierzyć w to, co się stało
  4. Real Madryt szykuje hity transferowe. "Królewscy" kuszą dwie wielkie gwiazdy
  5. Syn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życie
  6. Polski gigant dołącza do walki z epidemią. Uruchomił nową linię produkcyjną

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News