Piotr Zieliński
Twitter/Eleven Sports
Autor Bartosz Goluch - 27 Września 2020

Kapitalny mecz Piotra Zielińskiego. Gol i asysta Polaka, Napoli gromi rywali (WIDEO)

Piotr Zieliński pokazał się z dobrej strony w wysoko wygranym meczu Napoli z Genoą. Polak zdobył efektowną bramkę i dołożył asystę przy trafieniu Driesa Mertensa. Dzięki wygranej Napoli wskoczyło na pozycję lidera Serie A.

Piłkarze SSC Napoli i Genoa CFC rozpoczęli sezon Serie A od zwycięstw, odpowiednio z Parmą i Crotone. Ekipa spod Wezuwiusza była faworytem spotkania, ale nawet najwierniejsi kibice Napoli nie spodziewali się, że podopieczni Gennaro Gattuso wygrają aż 6:0.

Jan Błachowicz zdemolował rywala. Reyes wyglądał jak po zderzeniu z ciężarówką, fatalne złamanie (FOTO)Jan Błachowicz zdemolował rywala. Reyes wyglądał jak po zderzeniu z ciężarówką, fatalne złamanie (FOTO)Czytaj dalej

1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"

Piotr Zieliński strzela i asystuje. Świetny mecz Polaka

Neapolitańczycy rozpoczęli strzelanie już w 10. minucie - do siatki trafił Hirving Lozano. Skromne prowadzenie gospodarzy utrzymało się do przerwy, a prawdziwa kanonada miała miejsce dopiero w drugiej połowie. Pierwszą bramkę po zmianie stron zdobył Piotr Zieliński. Po koronkowej akcji Napoli Polak dostał piłkę ze skrzydła w polu karnym i mierzonym strzałem pokonał Federico Marchettiego.

W 57. minucie polski pomocnik odebrał piłkę na połowie rywali i błyskawicznie odegrał do dobrze ustawionego Driesa Mertensa. Belg nie zastanawiał się zbyt długo i huknął w lewy róg bramki Genoi. Golkiper nawet nie drgnął. Kolejne gole dla gospodarzy zdobywali Lozano, Elmas i Politano.

Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćIle zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćCzytaj dalej

Zieliński bryluje, Milik poza składem

Podczas gdy Zieliński brylował na boisku, Arkadiusz Milik oglądał mecz w telewizji, ponieważ znalazł się poza kadrą meczową. Trener Gennaro Gattuso nie postawił na polskiego napastnika, ponieważ ten sposobi się do zmiany klubu i szkoleniowiec nie zamierza na niego stawiać. Na boisku nie zobaczyliśmy również Filipa Jagiełły, który wciąż nie doszedł do siebie po kontuzji.

6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu