Piotr Zieliński Jurgen Klopp
YouTube - BT Sport
Autor Piotr Bernaciak - 28 Listopada 2019

Jurgen Klopp zabrał głos na temat Piotra Zielińskiego. "Z jakiegoś powodu u mnie nie gra"

Piotr Zieliński jakiś czas temu był tematem wielu plotek transferowych. Kibice i eksperci łączyli go z Liverpoolem. Teraz głos w tej sprawie zabrał Jurgen Klopp. Szkoleniowiec do tej pory nie miał okazji ostatnio wypowiadać się na temat Polaka.

Piotr Zieliński przez lata był podawany jako przykład jednego z największych polskich talentów. Nie da się ukryć, że pomocnikowi udało się zrobić niemałą karierę, w końcu występuje on regularnie w Lidze Mistrzów i ma już na koncie medale Serie A, o czym jeszcze dziesięć lat temu polscy zawodnicy mogli w zasadzie jedynie pomarzyć. Niektórzy jednak twierdzą, że stać go na jeszcze więcej.

Jeszcze przed momentem transferu do Napoli pojawiały się plotki, że Zielińskiego zakontraktować chciałby sam Jurgen Klopp. Wczorajszy mecz Liverpoolu z Napoli był kolejną okazją do tego, by niemiecki trener mógł przyjrzeć się zawodnikowi, którego miał niegdyś bacznie obserwować. Polscy dziennikarze skorzystali z okazji, by zadać szkoleniowcowi pytanie o Polaka.

Uczestnik Fame MMA chce walczyć dwa razy na kolejnej gali! Wyzwał do walki gwiazdę sportuUczestnik Fame MMA chce walczyć dwa razy na kolejnej gali! Wyzwał do walki gwiazdę sportuCzytaj dalej

Piotr Zieliński może zmienić klub

- Intensywność była bardzo wysoka. Trafiły na siebie dwie dobre drużyny, nawet bardzo dobre. Carlo Ancelotti znakomicie przygotował zespół. Muszę przyznać, że na początku mnie zaskoczył. Prowadzili 0:1 i musieliśmy się dostosować do tej sytuacji. Pierwsza połowa nie była w naszym wykonaniu dobra. W drugiej wyglądało to lepiej. Dostosowaliśmy się od tempa, choć przytrafiały się momenty, w których musieliśmy się cofać i bronić. Musieliśmy grać długimi piłkami. Cały czas nas cisnęli, ale ostatecznie udało się zdobyć bramkę - mówił Jurgen Klopp, komentując cały mecz z Napoli.

Polscy dziennikarze z Polsatu Sport zapytali Kloppa o to, co uważa na temat samego Piotra Zielińskiego. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że przejście pomocnika do Liverpoolu jest już niemal przesądzone, ale ostatecznie zdecydował się on na skorzystanie z propozycji Napoli. Teraz nieoczekiwanie temat zaczął powracać wobec problemów w szatni Napoli.

Piotr Zieliński zagrał przeciętnie z Liverpoolem

- Zieliński? Super zawodnik. Jest bardzo dobrym piłkarzem. Nie pamiętam już jednak, co mówiłem na jego temat. Nawet jeśli faktycznie go chciałem, z jakiegoś powodu u mnie nie gra. Tak to jest - powiedział szczerze Jurgen Klopp.

Szkoleniowiec wprost przyznał, że nie pamięta, dlaczego transfer nie wypalił, a obecnie nie potrafi sobie przypomnieć takich planów, ale skoro tak było, to z pewnością można uznać reprezentanta Polski za zawodnika o wyjątkowej klasie. Wczoraj niestety Piotr Zieliński nie zdołał udowodnić, że jest w stanie grać na miarę Liverpoolu. Jego mecz na Anfield był bardzo dyskretny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kompromitacja legendarnego klubu w europejskich pucharach. Przegrali z drużyną z Kazachstanu
  2. Niemieccy dziennikarze promują się wizerunkiem Lewandowskiego w koszulce Niemiec. Trwa dyskusja w polskich mediach
  3. Uczestnik Fame MMA chce walczyć dwa razy na kolejnej gali! Wyzwał do walki gwiazdę sportu
  4. Kamil Stoch ujawnił, co robił Piotr Żyła po swoim upadku. Jego słowa rozbawiły fanów do łez
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News