Piotr Zieliński żona
instagram.com/piotrzielinski
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Kwietnia 2020

Żona reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Jej zdjęcia onieśmielają wszystkich Polaków (ZDJĘCIA)

Piotr Zieliński żona piłkarza to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych Polek. Laura Zielińska publikuje na swoich mediach społecznościowych mogą onieśmielić każdego Polaka. Trzeba przyznać, że pomocnik Napoli może się pochwalić prawdziwą pięknością u swojego boku.

Piotr Zieliński żona jest postacią, która dla wielu kibiców jest anonimowa. Okazuje się jednak, że kobieta jest stanowczo jedną z najpiękniękniejszych Polek. Zdjęcia Pani Zielińskiej, które są regularnie publikowane na Instagramie mogą onieśmiewać wielu Polaków. Trzeba przyznać, że to, jak wygląda ukochana pomocnika Napoli stawia ją na czele najpiękniejszych żon reprezentantów Polski.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Nie żyje legenda sportu i ulubieniec kibiców. Sportowiec zmarł na COVID-19Nie żyje legenda sportu i ulubieniec kibiców. Sportowiec zmarł na COVID-19Czytaj dalej

Piotr Zieliński żona. Piękna Laura Zielińska wspiera męża w trakcie kwarantanny

Z racji tego, że rozgrywki Serie A zostały zatrzymane z powodu epidemii koronawirusa we Włoszech, Laura Zielińśka nie ustępuje swojego męża na krok. Para od ponad miesiąca spędza czas razem w domu pomocnika reprezentacji Polski, a na jaw wyszło, jak wygląda ich rzeczywistość w tych trudnych dniach.

- Życie codzienne się zatrzymało, nie możemy opuszczać miast, wychodzić z domu bez potrzeby. Restauracje, puby, kluby, kawiarnie, sklepiki, szkoły, fryzjerzy, pralnie... wszystko, wszystko zamknięte do odwołania. Ludzie mogą jeździć tylko do pracy, lekarza. Nikt się ze sobą nie wita, wszyscy trzymają dystans. Cisza jak makiem zasiał, pusto na drogach. Ale zapasy dziś zrobione”, pisze na swoim Instagramie Laura Zielińska.

Oficjalnie: Ekstraklasa wraca do gry. Premier ujawnił datę wznowienia sezonuOficjalnie: Ekstraklasa wraca do gry. Premier ujawnił datę wznowienia sezonuCzytaj dalej

Zielińska to jedna z najpiękniejszych Polek

Nie da się ukryć, że przepiękna żona reprezentanta Polski stała się z miejsca gwiazdą Instagrama. Jej zdjęcia są notorycznie komplementowane przez mężczyzn, którzy zazdroszczą piłkarzowi Napoli tak pięknej istoty u jego boku. Taka ukochana, w czasach tak ciężkich jest dla zawodnika prawdziwym skarbem.

Piotr Zieliński żona

Piotr Zieliński żona

Piotr Zieliński żona

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wakacje 2020 będą inne niż wszystkie inne. Eksperci zdradzili, jak będą wyglądały, aż trudno uwierzyć
  2. W Warszawie powstał nowy pomnik Lecha Kaczyńskiego. Emocjonalny wpis prezydenta
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Premier: już od 4 maja zniesienie kolejnych obostrzeń. Wielu Polaków długo na to czekało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News