Piotr Żyła
youtube.com/tvpsport
Autor Mateusz Wysokiński - 1 Sierpnia 2020

Piotr Żyła odniósł się do wiadomości o swoim romansie. Zadrwił z Justyny Żyły i mediów, ale wszyscy mówią o jednym (FOTO)

Piotr Żyła był wczoraj na celowniku wszystkich mediów plotkarskich i sportowych. Skoczek reprezentacji Polski został posądzony o romans z gwiazdą telewizji TVN, na co zareagowały tysiące kibiców, a także sama Justyna Żyła, która powiedziała, że romanse jej byłego męża nie są dla niej niczym niezwykłym. Sam skoczek wydał oświadczenie, którego treść wzbudziła wielkie zainteresowanie. Dziwniejszej wypowiedzi sportowca ze świecą szukać.

Piotr Żyła jest od kilku tygodni na celowniku wszystkich mediów w Polsce. Kiedy na światło dzienne wyszła kłótnia byłych małżonków, Justyna Żyła cały czas podnosiła temperaturę konfliktu, pokazując swoje odważne zdjęcia i prowokując męża. Okazuje się jednak, że sam skoczek mógł wdać się w związek z młodą i piękną gwiazdą telewizji TVN. Po tym, jak informacja ukazała się w mediach swój komentarz zamieściła Justyna Żyła, na co reprezentant Polski nie mógł zareagować obojętnie. Wydał on oświadczenie, które wprost odebrało nam mowę.

Policja wkroczy do siedziby polskiego klubu? Wybuchła nowa afera korupcyjnaPolicja wkroczy do siedziby polskiego klubu? Wybuchła nowa afera korupcyjnaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. W jednej chwili wszystko znikło. Nic nie dało się zrobić. Mieszkańcy zachodniej Polski są zdruzgotani

Piotr Żyła ma romans? Cała Polska żyje tematem małżeństwa Żyłów

Mimo że związek Justyny Żyły i Piotra rozpadł się wiele lat temu, to byli małżonkowie cały czas żyją konfliktem. Szczególnie celebrytka, która raz po raz publikuje wpisy i udziela wywiadów w których mówi o swoim nieudanym związku, a także prowadzi medialne konflikty z byłym małżonkiem, na które on zazwyczaj nie reaguje. Kiedy na jaw wyszło, że skoczek może mieć romans z jedną z gwiazd telewizji TVN, sprawą zainteresowała się cała Polska.

Sam Piotr Żyła nie czekał długo na odniesienie się do rewelacji medialnych i zdecydował się opublikować oświadczenie. Fani sportowca, czytając oświadczenie zastanawiają się, czy sportowiec przypadkiem nie kpi z mediów i byłej żony, ponieważ treść wypowiedzi wzbudza wielkie kontrowersje.

Tragiczna wiadomość obiegła Polskę z samego rana. Pożegnaliśmy wybitnego Polaka, nie żyje Mieczysław SzykTragiczna wiadomość obiegła Polskę z samego rana. Pożegnaliśmy wybitnego Polaka, nie żyje Mieczysław SzykCzytaj dalej

Piotr Żyła szokuje. Jego wypowiedź budzi kontrowersje

Skoczek narciarski w swoim oświadczeniu popełnił wiele błędów ortograficznych a z samej treści jego wypowiedzi nie wynika kompletnie nic. Mało tego, sam skoczek opatrzył wszystko zdjęciem gołębia z wieńcem laurowym, co nadaje sprawie jeszcze większą aurę zagadki.

- OŚWIADCZENIE: Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie i ostrzegam że kto przeczytał już do tego momemtu niech lepiej już nie czyta dalej, dlatego iż dalsza treść będzie zawierała elementy które można czytać, ale też nie trzeba, a na czym to ja skączyłem, a tak miałem zkomętować bardzo krutko ale treściwie te zaistaniałą sytuacje, chyba że lepiej może jednak nie komętować, a w sumie co mi tam zkąmętuje wszystko powiem wszystko nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - napisał skoczek na swoich mediach społecznościowych.

Piotr Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski apeluje do wszystkich Polaków. Prosi o jedną rzecz, każdy musi się dostosować
  2. Wiadomo już gdzie Amerykanie ulokują w Polsce swoje czołgi. Liczebność wojsk się zwiększy
  3. Ogromna rzeka lawy na Hawajach. Niesamowite nagranie erupcji wulkanu
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News