Piotr Żyła rozwod
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 2 Kwietnia 2020

Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły

Piotr Żyła w 2006 roku wziął ślub ze swoją ukochaną Justyną, siostrą cioteczną Adama Małysza. W 2018 roku pojawiły się wieści o rozwodzie pary. Dopiero po czasie na jaw wyszły smutne kulisy rozwodu.

Piotr Żyła z pewnością należy do grona najbardziej lubianych polskich sportowców. Nie da się ukryć, że przedstawiciel świata skoków narciarskich cieszy się ogromną sympatią kibiców, którzy cenią go nie tylko za świetne występy na światowych skoczniach, ale również za wiele wypowiedzi dla mediów. Zawsze dostarczają one oglądającym mnóstwo śmiechu.

Nasz skoczek miał jednak przed laty ogromny problem, którego kulisy nie wyszły na jaw od razu. Po czasie o wszystkim opowiedziała jego żona. Poznaliśmy tym samym smutne kulisy rozstania Piotra Żyły i jego żony Justyny. Słowa głoszone przez kobietę wzbudzały ogromną sensację.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"Czytaj dalej

Piotr Żyła rozstał się z żoną w 2018 roku

Piotr Żyła występuje w reprezentacji Polski w Pucharze Świata od wielu lat i niemalże od początku swoich zmagań cieszy się wielkim zainteresowaniem. Nie wszyscy wiedzieli jednak o dramacie, jaki odbywał się w domu skoczka. W 2018 roku doszło do jego rozwodu z żoną Justyną, która nie wahała się zabierać głosu w sprawie ówczesnej sytuacji w rodzinie.

- Mam nadzieję, iż nagrywając dokument, powiedziałeś, ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się, iż urodziło Ci się dziecko… że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki? W wyznaczone dni, jak powiedziałeś, jesteś ojcem, reszta cię nie obchodzi - ujawniła Justyna Żyła, doprowadzając do sensacji.

Po czasie ostatecznie wiemy już, że stosunki byłych małżonków znacznie się ociepliły i obecnie nie są oni już ze sobą pokłóceni. W 2018 roku wydawało się jednak, że konflikt prędko nie wygaśnie.

Mamy nowe informacje o stanie zdrowia mistrza olimpijskiego. Menedżer przekazał ostateczną wiadomośćMamy nowe informacje o stanie zdrowia mistrza olimpijskiego. Menedżer przekazał ostateczną wiadomośćCzytaj dalej

Piotr Żyła cieszy się ogromną sympatią

- Przychodzi taki moment, gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje - dodała po pewnym czasie Justyna Żyła, wskazując na to, że obecnie kłótnie z byłym małżonkiem wygasły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Ministerstwo edukacji zdecydowało się na kolejne, radykalne obostrzenia. Wiadomo, co stanie się z dziećmi i młodzieżą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News