Piotr Żyła
Instagram.com/piotr_zyla_official
Autor - 3 Września 2020

Piotr Żyła w doskonałym humorze. Nie daje się wyprowadzić z równowagi byłej żonie (FOTO)

Piotr Żyła ma za sobą bardzo udane starty w Letnim Grand Prix w Wiśle, a przed sobą ostatnie przygotowania przed zimowym Pucharem Świata. Jeden z czołowych polskich skoczków narciarskich jest więc w bardzo dobrym humorze i wydaje się w ogóle nie przejmować atakami ze strony swojej byłej żony.

Piotr Żyła wraz z resztą kadrowiczów przygotowuje się do pierwszych w sezonie 2020/2021 startów w Pucharze Świata. Z materiałów publikowanych na swoim profilu na Instagramie wynika, że skoczka z Cieszyna nie opuszcza dobre samopoczucie, mimo że całkiem niedawno znów stał się on celem ataków Justyny Żyły.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Co lepiej chroni przed koronawirusem - maseczka czy przyłbica? Specjaliści rozwiewają wszelkie wątpliwości
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje
Nie żyje wielka legenda boksu. Miał zaledwie 57 lat, straszliwa choroba pokonała go w mgnieniu okaNie żyje wielka legenda boksu. Miał zaledwie 57 lat, straszliwa choroba pokonała go w mgnieniu okaCzytaj dalej

Piotr Żyła w dobrym humorze mimo ataków eksmałżonki

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich ma przed sobą decydującą fazę przygotowań do nadchodzącego Pucharu Świata. Wiadomo, że sezon 2020/2021 nie będzie najłatwiejszy do zorganizowania ze względu na pandemię koronawirusa, jednak Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) i krajowe związki robią wszystko, aby udało się przeprowadzić większość konkursów.

Polscy skoczkowie przygotowują się więc do rozpoczęcia sezonu w należyty sposób. Wśród nich jest oczywiście Piotr Żyła, który w jedynych w tym roku konkursach Letniego Grand Prix (LGP) przeprowadzonych w Wiśle udowodnił, że wciąż znajduje się w ścisłej czołówce naszych zawodników. 33-latek dwukrotnie zajął trzecie miejsce.

Jego fanów taka postawa może cieszyć, zwłaszcza że przed samymi konkursami w "Super Expressie" pojawił się wywiad z Justyną Żyłą, jego byłą małżonką. Kobieta nie szczędziła ponownie gorzkich słów skierowanych w stronę eksmęża, zarzucając mu m.in. małe zainteresowanie swoimi dziećmi. To jednak nie wpłynęło na wyniki skoczka.

Spotkanie ostatniej szansy na linii Barcelona-Messi zakończone. Wiemy, czy obie strony się dogadałySpotkanie ostatniej szansy na linii Barcelona-Messi zakończone. Wiemy, czy obie strony się dogadałyCzytaj dalej

Piotr Żyła nie odpowiada na zaczepki Justyny

33-letni skoczek postanowił chyba, że nie będzie w żaden sposób odnosił się do wypowiedzi swojej byłej żona. Mimo kolejnych ataków skierowanych w swoją stronę, Piotr Żyła już dawno nie skomentował żadnego z tych oskarżeń, być może mając świadomość, że to nie przyniesie nic dobrego.

Cała sprawa wydaje się również nie wpływać negatywnie na ogólne samopoczucie skoczka. Zawodnik na swoim profilu na Instagramie opublikował niedawno zdjęcie z Dawidem Kubackim i Kamilem Stochem. Zawodnicy są w trakcie kolejnych treningów przed Pucharem Świata i widać, że wszyscy są w dobrych humorach. - Pozdrowienia z Oberhofu, trenujemy - napisał pod zdjęciem Piotr Żyła.

Piotr Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło
  2. Twarz diabła sprzed 7000 lat. Niesamowite odkrycie polskich naukowców
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News