Piotr Żyła zarobki ile zarabia
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2020

Ile zarabia Piotr Żyła? Zarobki zadziwiły kibiców, wcale nie jest tak dobrze, jak wszyscy myśleli

Piotr Żyła należy do najlepszych polskich skoczków i wszystkim fanom wydawało się, że musi zarabiać gigantycznie pieniądze. Okazuje się jednak, że wcale nie jest tak dobrze, jak wszystkim się wydawało. Wielu fanów polskich skoczków może odczuwać spore zaskoczenie.

    • Piotr Żyła należy do najlepszych polskich skoczków
  • Najlepsi z zawodników w Pucharze Świata mogą liczyć na gigantyczne zarobki
  • Dla skoczków z czołówki kwoty wynoszą niejednokrotnie nawet ponad 500 tysięcy euro

Piotr Żyła z pewnością może mówić o gigantyczne sławie. Co ważne, wiąże się ona nie tylko z jego doskonałą formą sportową, ale również ze świetnymi wywiadami przed kamerą, dzięki którym polskiego skoczka znają nawet ci, którzy nie pasjonują się sportem.

Wiele osób zastanawia się, czy każdy z naszych skoczków może liczyć na ogromne zarobki. Okazuje się, że wielu z nich świetnie zarabia, ale są również tacy, którzy nie mogą cieszyć się tak doskonałymi przelewami.

Niestety, na największe zarobki mogą liczyć jedynie wybrani. Wielkie zdziwienie wywołał fakt, że Piotr Żyła nie otrzymuje tak wielkich stawek, jak inni jego koledzy.

Polak pobił rekord skoczni w Ga-Pa. Niesamowity skok, piękny prezent noworoczny, dwóch naszych na podiumPolak pobił rekord skoczni w Ga-Pa. Niesamowity skok, piękny prezent noworoczny, dwóch naszych na podiumCzytaj dalej

Piotr Żyła zarabia sporą kwotę, ale nie jest w czołówce

Piotr Żyła zarabia za swoją pracę nie tylko dzięki występom w Pucharze Świata, ale również dzięki rozmaitym kontraktom reklamowym. Dzięki temu z pewnością może on liczyć na efektowny bonus, jednak jego wartość nie jest znana.

Zobacz także: Nagle na święta wprowadzono kwarantannę dla Polaków

Wiemy natomiast, ile otrzymali konkretni skoczkowie w poprzednim sezonie za zmagania w narciarskiej elicie. Prawda zaskoczyła kibiców z całego świata.

Piotr Żyła znalazł się na 13. miejscu na liście najlepiej zarabiających skoczków narciarskich w poprzednim sezonie. Nienajlepsze występy naszego skoczka pozwoliły mu mimo wszystko zarobić aż 300 tysięcy euro. Nie jest to jednak aż tak wielka kwota.

Zobacz także: Nadchodzi europejska emerytura. Polski system czeka rewolucja

Wszystko przez to, że dla porównania Kamil Stoch i Dawid Kubacki otrzymali odpowiednio 700 tysięcy i 650 tysięcy euro. Kwoty te robią wrażenie i nie dziwią kibiców, zaskakuje natomiast kwota, którą zarobił Piotr Żyła. Niewielu wie o takich dysproporcjach.

Właśnie podano druzgocącą wiadomość. Nie żyje polski piłkarz, tysiące Polaków oglądały jego meczeWłaśnie podano druzgocącą wiadomość. Nie żyje polski piłkarz, tysiące Polaków oglądały jego meczeCzytaj dalej

Piotr Żyła zarabia krocie, ale mniej od swoich kolegów z reprezentacji

Prawda na temat zarobków w skokach narciarskich mogłaby zdziwić wielu fanów. Wszyscy wiedzą, że w tej dyscyplinie nie ma tak wielkich stawek, jak choćby w futbolu, jednak mimo wszystko fani nie kryją zaskoczenia.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Pozostaje więc liczyć na to, że Polacy obsadzą podium w tym sezonie w klasyfikacji generalnej i zasłużą na największą nagrodę za swoje efektowne zwycięstwa. Póki co jednak trzeba zbierać punkty, bo sytuacja nie jest korzystna.

Póki co zdecydowanym liderem Pucharu Świata jest Markus Eisenbichler.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News