Piotr Żyła mikrofon Lahti
YouTube - Skijumping.pl
Autor Piotr Bernaciak - 4 Marca 2020

Piotr Żyła wziął mikrofon i rozpoczął prawdziwe show. Polacy oniemieli, skoczek rozbawił ich do łez

Piotr Żyła z pewnością mógł mieć indywidualne powody do radości po konkursie w Lahti. Polak postanowił skomentować swoją ostatnią formę na światowych skoczniach, rozbawiając wszystkich fanów.

Piotr Żyła w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata wciąż pozostaje w tyle za Dawidem Kubackim i Kamilem Stochem, jednak po ostatnim konkursie w Lahti to on mógł mieć największe powody do zadowolenia spośród swoich kolegów z drużyny narodowej. Nasz reprezentant zaprezentował się zdecydowanie najlepiej i mógł cieszyć się z miejsca w czołówce.

Po zakończeniu konkursu popularny skoczek zaczął udzielać wywiadów dla polskich mediów, które jak zwykle licznie zgromadziły się na skoczni w Lahti. Piotr Żyła nie zawiódł i po raz kolejny doprowadził do prawdziwego show. W sieci pojawiło się wiele komentarzy, a Polacy zastanawiali się, jak Żyła może mieć tak wielki dystans do siebie przy utrzymywaniu się na topie od wielu lat.

Z ostatniej chwili: mecz Polaków w Lidze Mistrzów odwołany. Władze podjęły ostateczną decyzjęZ ostatniej chwili: mecz Polaków w Lidze Mistrzów odwołany. Władze podjęły ostateczną decyzjęCzytaj dalej

Piotr Żyła rozpoczął prawdziwe show

Żyła na skoczni w Lahti podczas niedzielnego konkursu zajął szóste miejsce, co może uznać za fenomenalny wynik. Postanowił udzielić kilku wywiadów, bowiem tego dnia był obiektem zainteresowania mediów jeszcze bardziej niż zazwyczaj. Po raz kolejny usłyszeliśmy słowa, które rozłożyły widzów na łopatki. Piotr Żyła skomentował swój wynik w typowym dla siebie stylu.

Jeden z naszych najwybitniejszych skoczków został zapytany o to, co ostatnio robi, że jego wyniki uległy sporej poprawie. Nie da się ukryć, że w drugiej połowie sezonu nasz zawodnik wszedł na wyższy poziom i częściej gości w czołowej dziesiątce zawodów, podobnie jak Kamil Stoch czy Dawid Kubacki. Odpowiedź naszego skoczka była brutalnie szczera.

Koronawirus pojawił się w Polsce. Oficjalny komunikat ministerstwa sportu dla kibicówKoronawirus pojawił się w Polsce. Oficjalny komunikat ministerstwa sportu dla kibicówCzytaj dalej

Piotr Żyła tłumaczy swoją formę

Piotr Żyła przyznał, że za zwyżką jego formy stoi... częsta gra na gitarze i zbieranie Pokemonów w popularnej grze na telefon. Jak sam twierdzi, to dzięki temu w ostatnich tygodniach czuje się w znacznie lepszej formie i osiąga rezultaty robiące spore wrażenie.

Widzowie zgodnie uznali, że tylko Piotr Żyła mógł zdecydować się na tego typu odpowiedź, która normalnie zostałaby odebrana jako robienie sobie żartów z dziennikarza, lecz w przypadku Żyły sprawia wrażenie autentycznej i bardzo szczerej. Po raz kolejny skoczkowi udało się zyskać sympatię kibiców.

fot. YouTube - Skijumping.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w Europie
  2. Policyjne psy zginęły od wrzątku. Wzruszający gest funkcjonariuszy, zapamiętają to na całe życie
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Zjadła 3 pieczone ząbki czosnku. Obserwowała efekty i godzina po godzinie szczęka opadała jej coraz niżej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News