Piotr Żyła
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor - 7 Września 2020

Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?

Piotr Żyła w ostatnim czasie wraz z częścią polskiej kadry trenował przed nadchodzącym sezonie w niemieckim Oberhofie. Teraz 33-letni skoczek udał się na chwilę wypoczynku, aby wykorzystać ostatnie dni lata. Nie wszystkim podoba się jednak to, w jaki sposób czas spędza skoczek z Cieszyna.

Piotr Żyła ma za sobą całkiem udane zawody Letniego Grand Prix (LGP) w Wiśle, oraz małe zgrupowanie wraz z częścią polskiej kadry w Oberhofie. Zanim rozpoczną się kolejne przygotowania do zimowego sezonu skoczkowie udali się na krótki wypoczynek, co postanowił zrelacjonować właśnie 33-letni skoczek z Cieszyna.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski poruszył sercami tysięcy Polaków. Pokazał zdjęcie z córką, które rozczuli każdego (FOTO)
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Gwiazda odchodzi z Barcelony. Piłkarz dogadał się z nowym klubem, hitowy transfer o krokGwiazda odchodzi z Barcelony. Piłkarz dogadał się z nowym klubem, hitowy transfer o krokCzytaj dalej

Piotr Żyła musi martwić się o swoją przyszłość?

Wiele osób darzy Piotra Żyłę dużą sympatią i to nie tylko ze względu na jego dobre wyniki w polskiej reprezentacji. Skoczek charakteryzuje się oryginalnym poczuciem humoru, które mimo że dla niektórych jest nie do zniesienia, to przysparza mu spore grono fanów.

Piotr Żyła często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z treningów, ale także pokazuje jak spędza czas wolny. Tym razem udostępnił zdjęcie, na którym widać że wypoczywa nad wodą. Skoczek zażartował, że pływa w Oceanie Spokojnym, co oczywiście jest jego kolejnym żartem. Pod tą fotką oprócz wielu ciepłych słów skierowanych do skoczka, pojawił się też wpis, który mógł zaniepokoić skoczka.

Justyna Żyła znalazła nową miłość swojego życia? Piotr może załamać się z zazdrości, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Justyna Żyła znalazła nową miłość swojego życia? Piotr może załamać się z zazdrości, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Fanka twierdzi, że Piotr Żyła popełnia duży błąd

Wypoczynek w tym czasie wydawałby się dla skoczka czymś normalnym, lecz jedna z internautek w mocny sposób skomentowała obecne poczyniania 33-latka. - A gdzie dzieci, które potrzebują TATY na rozpoczęcie szkoły, one nic nie są winne. Piotrze, kiedyś miłość zniknie, dziewczyna pobawi się, bo sławny jesteś, relacji z dziećmi nie naprawisz, bo będzie za późno - napisała kobieta pod zdjęciem skoczka.

Piotr Żyła może nawet nie przeczytać tej wiadomości, jednak trzeba przyznać, że wpis kobiety mógłby dać do myślenia skoczkowi, który wciąż pozostaje w konflikcie ze swoją byłą żoną. Jak twierdzi Justyna Żyła, jej były mąż nie jest praktycznie w ogóle zaangażowany w życie swoich dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czternasta emerytura z dokładną kwotą. Nie każdy dostanie całość, jest limit
  2. Samolot przyszłości wzbił się w powietrze. Wygląda jak statek kosmiczny i jest ekologiczny
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. To już prawie pewne. Legia Warszawa straci swoją młodą gwiazdę. Klub ma rozmawiać nie tylko z Napoli
  6. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News