Piotr Żyła zdjęcie
Instagram/@piotr_zyla_official
Autor Łukasz Kowalski - 7 Grudnia 2020

Piotr Żyła przestraszył tysiące Polaków. "Pojawiły się objawy", potem wyznał prawdę (FOTO)

Piotr Żyła razem z innymi liderami reprezentacji Polski nie wziął udziału w zawodach Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Skoczek razem z kadrą w środę poleci do Planicy gdzie będzie walczył o medale mistrzostw świata w lotach narciarskich. Podczas gdy skoczkowie rywalizowali w Rosji, Żyła wystraszył swoich kibiców. Polak dodał niepokojący wpis w mediach społecznościowych.

  • Piotr Żyła w środę razem z kadrą ma polecieć do Planicy na mistrzostwa świata w lotach.
  • Polak razem z innymi liderami kadry nie poleciał na zawody do rosyjskiego Niżnego Tagiłu.
  • W mediach społecznościowych Żyła wystraszył kibiców.

Piotr Żyła razem z innymi liderami polskiej reprezentacji nie wziął udziału w zawodach Pucharu Świata w rosyjskim Niżnym Tagile. Polacy w weekend mieli szlifować formę przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w lotach.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Ewa Brodnicka zadziwiła całą Polskę. Pokazała się zupełnie bez ubrań, gorące zdjęcie rozpaliło internet (FOTO)Ewa Brodnicka zadziwiła całą Polskę. Pokazała się zupełnie bez ubrań, gorące zdjęcie rozpaliło internet (FOTO)Czytaj dalej

Piotr Żyła wystraszył swoich kibiców

Pod nieobecność Żyły, Stocha czy Kubackiego szansę na pokazanie się w Pucharze Świata mieli inni polscy skoczkowie. W sobotę fenomenalny występ zaliczył Aleksander Zniszczoł, który zajął szóste miejsce, a jego wyczyn dzień później powtórzył Paweł Wąsek.

Zobacz także: Rzecznik rządu przerwał milczenie ws. słów Rydzyka o pedofilii

Liderzy polskiej kadry mieli trenować na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Plany trenera Michala Doleżala pokrzyżował jednak silny wiatr. W związku z tym polskim skoczkom nie pozostało nic innego jak kibicować swoim kolegom sprzed telewizora.

Piotr Żyła konkursy w Niżnym Tagile oglądał przed telewizorem. Polski skoczek pokazał, jak kibicuje pozostałym Biało-czerwonym, ale przy okazji wystraszył swoich kibiców. Polak na jednym ze zdjęć zasugerował, że jest zakażony koronawirusem.

Zobacz także: 45 tys. zgonów, aż 30 tys. ukrytych. Porażający bilans w Polsce

- Skoki się będą zaczynać to i objawy się pojawiły - napisał tajemniczo Żyła na swoim Instagramie. - Objawy bananowe tym razem - dopisał reprezentant Polski po chwili.

Tym wpisem Żyła nawiązał do swoich kolorowych skarpetek, które miał na stopach. Polski skoczek tym samym reklamował założoną przez siebie markę, w której asortymencie znajdują się m.in.: właśnie skarpetki czy czapki.

Robert Lewandowski z kolejną nagrodą. Prestiżowe pismo doceniło asa BayernuRobert Lewandowski z kolejną nagrodą. Prestiżowe pismo doceniło asa BayernuCzytaj dalej

Żyła w czwartek z kadrą poleci na mistrzostwa świata w lotach

To nie pierwszy raz, kiedy Żyła nawiązał do pandemii koronawirusa w swoich żartach. Na starcie sezonu Pucharu Świata, po konkursach w Wiśle skoczek stwierdził, że jego forma jest "bezobjawowa".

Biało-Czerwoni w środę pojadą do Planicy w składzie: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Klemens Murańka, Andrzej Stękała i Aleksander Zniszczoł. W czwartek wezmą udział w treningach oraz w kwalifikacjach przed konkursem indywidualnym.

W konkursie każda z reprezentacji będzie mogła wystawić tylko czterech zawodników. Pięciu będą mieli tylko Norwegowie, którzy bronią złotego medalu Daniela Andre Tandego. Regulamin FIS dopuszcza jednak, aby w treningach wzięło udział sześciu reprezentantów każdego kraju, i dopiero po nich wybrać kadrę na konkursy.

Wydaje się, że niemal cały skład reprezentacji Polski jest już znany. Niemal na pewno w mistrzostwach świata wystąpią Stoch, Kubacki i Żyła. Zniszczoł, Stękała i Murańka będą walczyć o rolę czwartego skoczka w drużynie.

Piotr Żyła zdjęcie

Instagram/piotr_zyla_official

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News