Piotr Żyła
youtube.com/skijumping.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 8 Czerwca 2020

Piotr Żyła został publicznie oskarżony przez Justynę Żyłę. Padły mocne zarzuty, w które aż ciężko uwierzyć

Piotr Żyła nie ma łatwego życia ze swoją byłą żoną. Celebrytka, która brała udział nawet w "Tańcu z Gwiazdami", przez cały czas nie daje zapomnieć ani o sobie, ani o sprawach byłego małżeństwa. W trakcie ostatnich miesięcy, była ukochana reprezentanta Polski cały czas dostarczała nowiny na temat swojego nieudanego związku. Tym razem jednak, postanowiła przejść do oskarżeń względem sportowca.

Piotr Żyła jest postacią, której nie trzeba przedstawiać żadnemu kibicowi sportu w Polsce. Skoczek narciarski cały czas czaruje fanów swoją dobrą formą, ale także legendarnym już poczuciem humoru.Niestety, tym razem polski sportowiec musi się zmierzyć z zarzutami, które względem niego przedstawiła była żona. To co powiedziała uczestniczka Tańca z Gwiazdami w rozmowie z mediami odebrało nam mowę.

Michael Schumacher podda się ryzykownej operacji. Stawia wszystko na jedną kartęMichael Schumacher podda się ryzykownej operacji. Stawia wszystko na jedną kartęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tyson wygrał turniej walk na gołe pięści. Jego przeciwnicy padali jak muchy
  2. Stało się, żywioł uderzył bez litości. Straty mogą być ogromne, porażające wiadomości obiegły światowe media

Piotr Żyła oskarżany przez Justynę Żyłę. Padły bardzo mocne słowa

Celebrytka, która cały czas szokuje Polaków swoimi publikacjami na Instagramie, a także oskarżeniami wobec byłego męża, tym razem postawiła zarzucić sportowcowi, że przez niego nabyła się wielkich kompleksów, które ją paraliżowały i stawiały w bardzo mało komfortowej sytuacji.

- Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby założyć odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post celebrytka.

Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęZnany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęCzytaj dalej

Justyna Żyła nie żałuje rozpadu małżeństwa?

Sama celebrytka przyznaje, że od kiedy jej związek z Piotrem Żyłą został przerwany, sama zaczęła odzyskiwać pewność siebie i dopiero teraz czuje się dobrze. Sama Justyna Żyła oskarża jednak partnera, że bagatelizował jej dobre samopoczucie i w tym związku stawiał wyłącznie na swój komfort.

- Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką. - powiedziała Justyna Żyła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne informacje dotyczące oszczędności Polaków w bankach. Sytuacja, która nigdy wcześniej nie miała miejsca
  2. IMGW wydało żółte alerty dla 7 województw. Nadciągają burze z gradem
  3. Jedna z największych gwiazd sportu kończy karierę. Tej decyzji nie spodziewał się nikt
  4. Znany polski piłkarz zawalczy w MMA. Na boisku demolował rywali, jak będzie w klatce?
  5. Niedawno wywinął się śmierci, tym razem się nie udało. Nie żyje znany w Polsce gwiazdor
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News