Piotr Żyła
ERWIN SCHERIAU/AFP/East News
Autor Piotr Mika - 8 Sierpnia 2020

Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Piotr Żyła, opadły nam szczęki. Nie mieliśmy pojęcia

Piotr Żyła jest z pewnością jedną z barwniejszych postaci polskiego sportu. Do tego od kilku lat oprócz charakterystycznego poczucia humoru wniósł do polskiej kadry dużo jakości sportowej, stając się wraz z Kamilem Stochem oraz Dawidem Kubackim prawdziwym trzonem reprezentacji Polski. Niewiele osób pamięta jednak o tym z kim spokrewniony jest polski skoczek.

Piotr Żyła w ostatnim czasie zapracował sobie na pozycję jednego z najlepszych polskich skoczków obecnej kadry. Skoczek słynie również ze swojego specyficznego poczucia humoru, a jego styl bycia nie każdemu przypadł do gustu. Również publiczny spór z byłą żoną nie przysparza mu wielu sympatków. Śledzący poczynania naszego reprezentanta mogą jednak nie zdawać sobie sprawy, z kim jest on spokrewniony.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Justyna Żyła gra na nerwach Piotrowi Żyle? Została przyłapana z mężczyzną, teraz odpowiedziała na pytanie, czy jest w związku
  2. 8 osób nie żyje, byli turystami. Przerażająca wiadomość, europejski rząd zareagował
Polskie media podały zatrważającą wiadomość. Koronawirus w Legii Warszawa, mecz o Superpuchar zagrożonyPolskie media podały zatrważającą wiadomość. Koronawirus w Legii Warszawa, mecz o Superpuchar zagrożonyCzytaj dalej

Piotr Żyła wzbudza skrajne emocje

Z pewnością postać 33-letniego skoczka jest jedną z bardziej dzielących kibiców. Nie można odmówić mu jego wkładu w budowanie wraz z innymi zawodnikami najsilniejszej kadry w historii polskich skoków narciarskich. Jednakże jego poczucie humoru i zachowania poza skocznią dla jednych są ciekawe i zabawne, dla innych po prostu irytujące.

Chluby nie przynosi mu także z pewnością publiczne roztrząsanie spraw prywatnych związanych z jego nieudanym małżeństwem. Kłótnie Piotra i jego byłej żony co chwila wybuchają na nowo w mediach społecznościowych, co zaczyna męczyć fanów polskiego skoczka.

Wszyscy zaniemówili podczas treningu Bayernu. Nad boiskiem pojawiła się maszyna, musiała przyjechać policjaWszyscy zaniemówili podczas treningu Bayernu. Nad boiskiem pojawiła się maszyna, musiała przyjechać policjaCzytaj dalej

Niewielu kibiców pamięta o siostrze Piotra

Wiele osób śledzących poczynania Piotra Żyły zarówno w sporcie jak i życiu prywatnym nie nawet, że zawodnik z Cieszyna ma siostrę, która... również zajmowała się sportami zimowymi. Dorota Żyła, trzy lata starsza od brata, startowała przede wszystkim w zawodach snowboardowych. W 1999 roku brała udział w mistrzostwach Polski, a już rok później startowała na arenie międzynarodowej. Oprócz snowboardu swoich sił próbowała również w skokach narciarskich, ale bez powodzenia.

W Kanadzie w 2005 roku brała udział w mistrzostwach świata razem z Jagną Marczułajtis. Niestety, dwa lata później zmuszona była zakończyć karierę z powodu kontuzji, dwukrotnie złamała nogę i to w tym samym miejscu. Po zakończeniu kariery sportowej znalazła zatrudnienie w całkiem innej branży, zajęła się biologią i pracą w laboratorium.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cztery miesiące więzienia za odmowę założenia maseczki. Surowa kara dla polskiego turysty
  2. Nadchodzi deszcz spadających gwiazd. Będą widoczne gołym okiem
  3. Anna Lewandowska zdradziła swój sekret na udane śniadanie. Rewelacyjny, prosty i zdrowy przepis, pokocha go każda Polka
  4. Nie żyje znany sportowiec. Odnosił sukcesy w Pucharze Europy, polscy kibice doskonale go pamiętają
  5. Wisła Kraków potwierdza wielki transfer. Dołączy do nich wielka gwiazda, oficjalny komunikat klubu
  6. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News