Piotr Żyła
Facebook Piotr Żyła- Official
Autor Piotr Mika - 16 Października 2020

Piotr Żyła skomentował obostrzenia w związku z pandemią. Jego reakcja absolutnie nas rozbroiła (FOTO)

Piotr Żyła postanowił w swoim stylu skomentować plany polskiego rządu, który wprowadza kolejne obostrzenia w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Polski skoczek swoim wpisem oraz zdjęciem wywołał falę komentarzy i reakcji ze strony internautów.

Piotr Żyła to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego sportu. Skoczek dał się poznać nie tylko jako świetny sportowiec, ale również jego podejście do życia przysporzyło mu dużo popularności. Tym razem 33-latek postanowił odnieść się do planu polskiego rządu, który wprowadza nowe obostrzenia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zaliczył upadek na treningu. Kibice zamarli, upadł na brzuch tuż po oddaniu skoku
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Polskie media przekazały dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Polacy w żałobie
Narzeczona Artura Szpilki usunęła implanty piersi. Mamy zdjęcie prosto ze szpitala, wiemy jak teraz wygląda (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki usunęła implanty piersi. Mamy zdjęcie prosto ze szpitala, wiemy jak teraz wygląda (FOTO)Czytaj dalej

Piotr Żyła komentuje zamknięcie siłowni

Informowaliśmy dzisiaj o tym, że władze w naszym kraju reagują na coraz większą liczbą osób zarażonych koronawirusem. Jedną z decyzji jest ponownie zamknięcie siłowni, klubów fitness czy basenów. Przedstawiciele branży fitness uważają, że drugiego lockdownu już nie przetrwają, a decyzja jest nielogiczna, ponieważ siłownie są dużo bardziej bezpieczne niż np. szkoły.

Okazuje się, że do tej sytuacji odniósł się skoczek narciarski Piotr Żyła. Jak każdy inny sportowiec korzysta ona bardzo często z siłowni czy właśnie basenów, aby przygotowywać swoją formę. Polski skoczek postanowił więc zażartować, że w obliczu obostrzeń musi... potrenować na zapas. - Dobrze jeszcze potrenować na siłowni. Hmmm, a może wieczorkiem pujde sobie na basen. Trzeba narobić na zapas - napisał Piotr Żyła.

Piotr Żyła

Kamil Grosicki zmieni klub? Pojawiła się wielka szansa, trwają intensywne negocjacjeKamil Grosicki zmieni klub? Pojawiła się wielka szansa, trwają intensywne negocjacjeCzytaj dalej

Skoczkowie na razie trenują normalnie

Nasi reprezentanci wciąż przygotowują się na nadejście nowego sezonu Pucharu Świata, który ma ruszyć w weekend 21-22 listopada na skoczni w Wiśle. W obliczu kolejnych rekordów zakażeń kibice mogą zacząć się jednak zastanawiać, czy uda się przeprowadzić choćby część konkursów PŚ zaplanowanych na sezon 2020/2021.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd wprowadzi kolejne restrykcje? Dramatyczny apel ekspertów, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Wiemy jak będzie wyglądał nowy ranking FIFA. Pewny awans reprezentacji Polski
  4. Pilna wiadomość z kultowego polskiego klubu piłkarskiego. 27 zakażeń w drużynie, podjęto natychmiastową decyzję
  5. Ile zarabia Zbigniew Boniek? Z pewnością nie może narzekać
  6. Z ostatniej chwili: rząd właśnie ogłosił decyzję ws. lockodownu Polski. Nie ma odwrotu

RACUCHY Z JABŁKAMI - BŁYSKAWICZNY PRZEPIS NA NIEBIAŃSKI SMAK DZIECIŃSTWA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News