Piotr Żyła
Facebook Piotr Żyła
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Sierpnia 2020

Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)

Piotr Żyła za kilka dni wystartuje w zawodach Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Nim jednak uwielbiany przez kibiców zawodnik razem z resztą naszych reprezentantów stawi się na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle, ma trochę czasu wolnego dla siebie. Lider naszej kadry pokazał, czym aktualnie się zajmuje. Opublikował w mediach społecznościowych efektowne zdjęcie. Skoczek zajął się pracą w polu.

Piotr Żyła zdecydowanie zapomniał już o stresującej kłótni z byłą małżonką w ostatnich tygodniach i odciął się od jej kontrowersyjnych zachowań. Naszego reprezentanta nie opuszcza dobry humor, co kolejny raz udowodnił za pomocą aktywności w mediach społecznościowych. Zawodnik pochwalił się kibicom, że zasiadł za sterami efektownej maszyny.

Nowy klub chce kupić Arkadiusza Milika. Juventus nie będzie zadowolonyNowy klub chce kupić Arkadiusza Milika. Juventus nie będzie zadowolonyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana dymisja w Ministerstwie Zdrowia. Odchodzi jeden z czołowych polityków
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Prawie połowa gości nie żyje. Raport jest druzgocący. Wiadomości ze świata

Piotr Żyła pokazał, jak spędza wolny czas

Już tylko kilka dni dzieli wszystkich sympatyków skoków narciarskich od kolejnych emocji z udziałem ich ulubieńców. Reprezentacja Polski w najsilniejszym składzie przystąpi do zawodów Letniego Grand Prix w Wiśle. Konkursy zaplanowane na sobotę i niedzielę będą jedyną okazją dla najlepszych zawodników świata, by sprawdzić formę podczas rywalizacji. Pozostałe zawody tegorocznego cyklu zostały odwołane.

Nim nasi reprezentanci pojawią się na skoczni imienia Adama Małysza, mają trochę czasu wolnego dla siebie. Zawodnicy spędzają czas z rodzinami, o czym możemy się przekonać dzięki zdjęciom publikowanym w mediach społecznościowych. Kamil Stoch zdecydował się poświęcić pracom w przydomowym ogródku i pochwalił się swoimi zbiorami. Piotr Żyła natomiast opublikował fotografię, na której widzimy go za kierownica imponującej maszyny.

Tragiczna informacja z samego rana. Nastolatek stracił przytomność na treningu. Nie żyje, wielka tragediaTragiczna informacja z samego rana. Nastolatek stracił przytomność na treningu. Nie żyje, wielka tragediaCzytaj dalej


Skoczek zasiadł za kierownicą imponującej maszyny

Uwielbiany za swoje fantastyczne poczucie humoru skoczek pokazał, jak wygląda jego wypoczynek. Żyła wypoczywał aktywnie i udał się w pole, by pomóc przy koszeniu zboża. Reprezentant Polski zasiadł za kierownicą ogromnego kombajnu. Dodatkowo na Instastories pojawiło się nagranie, które ukazywało, jak skoczek radzi sobie za kierownicą imponującej maszyny.

- Komu wykosić trawnik? - napisał Żyła pod zdjęciem. Zawodnika oczywiście nie opuszczał doskonały humor, a uśmiech nie schodził z jego twarzy. Zachwyceni byli również kibice, którzy zamieszczali komentarze pod fotografią.

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 300 plus nie dla wszystkich kształcących się. Z programu wykluczona spora grupa młodych Polaków
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)\
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News