Piotr Żyła
youtube.com/tvp
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Stycznia 2020

Fantastyczna wiadomość od Piotra i Justyny Żyły. Doczekamy się wspaniałej informacji?

Piotr Żyła i Justyna Żyła zakończyli swoje małżeństwo w atmosferze kłótni, domysłów i waśni. Skoczek narciarski wraz z byłą ukochaną odnosili się do siebie chłodno, a sam sportowiec kilkukrotnie był oczerniany przez eksmałżonkę w mediach społecznościowych. Wiele jednak wskazuje na to, że ich wzajemne stosunki mają się coraz lepiej. Świadczy o tym gest Żyły względem reprezentanta Polski. Czy powiedzenie, że "stara miłość nie rdzewieje" ma także odniesienie względem małżeństwa Żyłów?

Piotr Żyła i jego była małżonka przed długi czas nie umieli złapać wspólnego języka. Para tylko ze względu na wspólne potomstwo tolerowała się, ale nie umiała nawiązać między sobą normalnej i zdrowej relacji. Małżeństwo Żyłów często oczerniało się także w mediach, a ich wzajemne relacje były śledzone przez media, które spekulowały, czy możliwy będzie ich powrót. Okazuje się, że relacje byłych zakochanych są ostatnimi czasy bardzo dobre, a sam Żyła został poczęstowany przez swoją żonę przepięknym tortem, który może pokazywać, że stara miłość nie rdzewieje.

Poważny problem Bartosza Kurka. Najlepszy polski siatkarz nie może już wytrzymaćPoważny problem Bartosza Kurka. Najlepszy polski siatkarz nie może już wytrzymaćCzytaj dalej

Piotr Żyła i Justyna Żyła mogą się cieszyć dobrą relacją. Piękny gest celebrytki względem męża

Skoczek narciarski, który utrzymuje na bieżąco relację ze swoją byłą żoną i dziećmi miał ostatnio urodziny. W związku z tym Żyła wraz z dziećmi przygotowali dla byłego męża niespodziankę w postaci tortu, który uświetnił imprezę urodzinową kultowego sportowca.

- Praca zespołowa. Z niewielką pomocą „wyrośniętych krasnoludków". Dzieci przygotowały tort dla taty - napisała Żyła na swoim Instagramie.

Tort jest bardzo miłym zaskoczeniem patrząc na to, że jeszcze do niedawna była para zakochanych nie mogła na siebie patrzeć i rozmawiać ze sobą w mediach. Jak widać, część uczuć, która kiedyś ich łączyła nadal pozostała w ich sercach.

Czy Żyłowie wrócą do siebie?

Mimo że skoczek narciarski i była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" mają się ku sobie, to nic nie wskazuje na to, aby ich związek miał się wznowić. Ostatnio Justyna Żyła wyznała w mediach, że ma nowego chłopaka i tworzy z nim szczęśliwą relację, ale nie zamierza się jeszcze dzielić z tą informacją medialnie.

Możliwe jednak, że "nowym chłopakiem" jest stary mąż, który przyjął tort i z tego, co wiadomo, pomaga ostatnio swojej byłej żonie w wychowywaniu wspólnych dzieci. Wiele wskazuje na to, że ich relacja może się tylko rozwijać.

piotr żyła

(fot. Instagram - Justyna Żyła)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultat
  2. Polacy udowodnili doskonałą formę w Titisee-Neustadt. Fantastyczny Dawid Kubacki, świetny Kamil Stoch
  3. Nie żyje Polak, który zapisał się w historii. Był prawdziwą legendą, mieszkańcy darzyli go wielkim szacunkiem
  4. Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie
  5. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja
  6. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News