Piotr Żyła
Instagram.com/piotr_zyla_official
Autor Piotr Mika - 18 Sierpnia 2020

Piotr Żyła runął na chodnik i leżał jak długi. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)

Piotr Żyła znany jest nie tylko ze świetnych wyników w skokach narciarskich, ale również ze specyficznego stylu bycia i poczucia humoru. Teraz na jego Instagramie znów pojawił się post, który wprawił fanów w konsternację, co widać sprawia Piotrowi nie mają frajdę.

Piotr Żyła nierzadko lubi prowokować czy po prostu sobie pożartować i robi to również w Internecie. Wystarczy krótki wpis czy samo zdjęcie, by znów rozbawić fanów. Ostatnio skoczek "drażni" się z kibicami, publikując wspólne zdjęcia z partnerką, na których jednak... nie widać z kim jest. Teraz postanowił wrzucić inną interesującą fotkę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi
Mariusz Pudzianowski pochwalił się na Instagramie, ile wypił. Fani nie mogą uwierzyć w jego słowaMariusz Pudzianowski pochwalił się na Instagramie, ile wypił. Fani nie mogą uwierzyć w jego słowaCzytaj dalej

Piotr Żyła wyleguje się na chodniku

Polscy skoczkowie przygotowują się właśnie do nadchodzących dwóch konkursów Letniego Grand Prix w Wiśle. Oczywiście oprócz czasu na trening jest także czas na regeneracj i nasi zawodnicy mogli ostatnio z niego skorzystać. Piotr Żyła postanowił wybrać się do Miami. A przynajmniej tak twierdzi.

Na ostatnio udostępnionym przez niego zdjęciu widzimy, jak 33-latek wygrzewa się na kostce przypominającej chodnik. Wygląda on, jakby dopiero co wyszedł z wody i tak chyba było, bo w tle możemy zobaczyć, że Piotr Żyła spędza czas nad otwartym basenem. Ciekawe jest jednak to, że skoczek oznaczył w poście, że jest... w Miami.

Piotr Żyła

Maciej Kot jest absolutnie załamany. Niepokojące wyznanie polskiego skoczkaMaciej Kot jest absolutnie załamany. Niepokojące wyznanie polskiego skoczkaCzytaj dalej

Niezwykle krótkie LGP

Oczywiście oznaczenie lokalizjacji w USA to kolejny żart Piotra Żyły. Już niedługo polscy skoczkowie wezmą udział w Letnim Grand Prix w Wiśle, gdzie odbędą się jedyne dwa konkursy tego cyklu. Reszta państw odwołała swoje zawody ze względu na pandemię. Po LGP nasza kadra będzie mogła już tylko szykować się na zimowe zawody.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mógł się oprzeć pokusie, pojechał na wesele. Mimo że był na kwarantannie
  2. Polacy nie mieli pojęcia. Tuż przed dymisją Szumowski zarządził kolosalną zmianę, kompletnie nowy system dla milionów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Zdjęcia - Wjechał policyjnym BMW w... butle z gazem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News