Piotr Żyła
youtube.com/ BestMomentsPL
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Maja 2020

Piotr Żyła nie zarabia wyłącznie na skokach narciarskich. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić Justyna Żyła

Piotr Żyła jest postacią, którą bez wątpienia kochają wszyscy polscy kibice. Etatowy reprezentant kraju i prawdziwie kultowa postać swojej dyscypliny jest kojarzony głównie z występów w ramach Pucharu Świata i dowcipnych wywiadów. Mało kto o tym wie, ale sam Żyła prowadzi także bardzo dochodowy interes. Żeby było ciekawiej, zainspirowała go do tego postać jego byłej żony.

Piotr Żyła każdemu kibicowi w Polsce kojarzy się z zasadniczo dwoma rzeczami - wybitnymi wyczynami sportowymi i dobrym poczuciem humoru. Skoczek narciarski jako główne źródło utrzymania traktuje kontrakty sportowe i pieniądze, które udało mu się zarobić w trakcie kariery skoczka. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale sam sportowiec prowadzi także bardzo dochodowy interes. Pomagała mu go rozkręcić sama Justyna Żyła, która dała mu kiedyś niezwykły prezent.

Smutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Jarosław Sochacki, miał zaledwie 48 latSmutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Jarosław Sochacki, miał zaledwie 48 latCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne kroki
  2. Znoszą kolejny zakaz, Polacy będą zachwyceni. "Kwestia dni, a może nawet godzin"

Piotr Żyła prowadzi własny biznes. Czym zajmuje się skoczek?

Historia biznesu Piotra Żyły zaczęła się wiele lat temu. Kiedy jeszcze był w związku małżeńskim z Justyną Żyłą, dostał od niej bardzo sympatyczny prezent w postaci czapki. Sam skoczek zainspirował się podarunkiem i stwierdził, że jest w stanie stworzyć własną markę odzieżową, która będzie się specjalizować w tworzeniu zimowych nakryć głowy. Sama Justyna Żyła przyjeła pomysł z dużym zainteresowaniem i pomagała ukochanemu w stworzeniu firmy Heho - czapki z charakterem.

Wesołe i humorystyczne czapki Żyły, w trakcie których pokazuje się w wywiadach są właśnie jego własnej produkcji. Kibice zawsze chwalą ciekawy styl skoczka i chętnie korzystają z jego usług. Nakrycia głowy sportowca można nabyć przez oficjalny Facebook firmy - Heho- czapki z charakterem.

Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Pokazała zdjęcie śpiącej Laury. Prawdziwy aniołek (FOTO)Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Pokazała zdjęcie śpiącej Laury. Prawdziwy aniołek (FOTO)Czytaj dalej

Nie tylko Żyła prowadzi biznes. Polscy skoczkowie zarabiają duże pieniądze

Piotr Żyła nie jest jedynym sportowcem, który zainwestował w prowadzenie interesu. Przykładem jest tutaj inny z reprezentantów Polski - Stefan Hula. Członek kadry reprezentacji Polski wraz z żoną Marceliną posiadają markę Huligan's, która specjalizuje się w tworzeniu kombinezonów narciarskich. Sam Hula wielokrotnie występował w stroju swojej firmy.

Ciekawym przypadkiem wśród skoczków jest Jan Ziobro. Skoczek jest właścicielem rodzinnej firmy "Ziobro Meble", która na polskim rynku utrzymuje się nieprzerwanie od 60 lat. Sam skoczek podkreśla, że robienie mebli nie jest dla niego zwykłym zajęciem, ponieważ przywiązuje do tego tak dużą wagę, jak do uprawiania sportu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. Policja wydała stanowcze oświadczenie. Posypią się mandaty, nie będzie taryfy ulgowej
  3. Neymar i Ronaldo w jednej drużynie? Agenci Brazylijczyka potwierdzają, trwają poważne rozmowy
  4. Szczęsny wrócił do treningów, ale nie to przykuło uwagę kibiców. Przeszedł dużą zmianę, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  5. 69-latek zmierzył się z młodym zawodnikiem MMA. Pożałował decyzji. Został znokautowany tak, że widzowie zakryli oczy (WIDEO)
  6. Magdalena Ogórek zabrała głos w sprawie swojej wypłaty. Przy okazji uderzyła w jednego z kandydatów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News