Piotr Żyła
YouTube Telemagazyn
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Września 2020

Justyna Żyła boleśnie dogryza Piotrowi. Do tego celu wykorzystała nowego chłopaka (FOTO)

Piotr Żyła, choć rozstał się z Justyną Żyłą już kilka lat temu, to wciąż nie ma praktycznie ani chwili odpoczynku od szukającej atencji celebrytki. Ostatnio kobieta postanowiła kolejny raz uderzyć w byłego męża, do czego posłużyły jej oczywiście media społecznościowe i… nowy ukochany. 33-latka zakpiła z uwielbianego skoczka narciarskiego, po czym szybko usunęła swój wpis. 

Piotr Żyła kolejny raz został zaatakowany przez Justynę Żyłę. Była małżonka lidera reprezentacji Polski i idola milionów Polaków, postanowiła w swoim stylu dogryźć danemu ukochanemu. W tym celu zamieściła wymowne zdjęcie swojego nowego partnera, z dopiskiem, który bezpośrednio uderzał w skoczka narciarskiego.

11-latek zastrzelił się z broni ojca. Niewyobrażalna tragedia w rodzinie słynnego piłkarza11-latek zastrzelił się z broni ojca. Niewyobrażalna tragedia w rodzinie słynnego piłkarzaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Rodzice prześlą Ci pieniądze, a Ty możesz zapłacić podatek. Grożą ci też sankcje
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę


Piotr Żyła znowu zaatakowany przez byłą żoną

Jednym z najgłośniejszych tematów polskiego internetu ostatnich miesięcy jest spór pomiędzy reprezentantem Polski w skokach narciarskich Piotrem Żyłą, a jego byłą żoną Justyną. Celebrytka, choć wiele razy deklarowała, że odcina się od przeszłości i skoczka, to nadal używa jego nazwiska w mediach społecznościowych i raz po raz atakuje go za pomocą kolejnych wpisów.

Do sieci trafiły już wiadomości, w których Justyna Żyła groziła śmiercią nowej partnerce Piotra Żyły, a także zdjęcia, na których celebrytka udawała, że ma nowego chłopaka. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z wypadu do Warszawy, gdzie towarzyszył jej potencjalny, prawdziwy już nowy partner. 33-latka wykorzystała tę okazję, by kolejny raz uderzyć w byłego męża.

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłGdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłCzytaj dalej


Justyna Żyła kontynuuje ataki na Piotra. Wykorzystała nowego partnera

Choć Piotr Żyła już od wielu tygodni nie daje się wciągnąć w wojnę z byłą żoną, którą ona sukcesywnie stara się odżywiać, nie jest w stanie uniknąć jej zaczepek i złośliwych komentarzy. Na InstaStory celebrytki pojawiło się zdjęcie z podróży PKP, na którym widać, co robił jej nowy partner podczas pobytu w pociągu. Mężczyzna oglądał mecz piłkarski, co wystarczyło, by Justyna Żyła uderzyła w byłego męża, który reprezentuje inną dyscyplinę sportu.

- Kiedy towarzysz podróży nie ogląda starych relacji #skijumping - napisała celebrytka. Zdjęcie szybko zostało przez nią usunięte, jednak w internecie nic nie ginie. Pozostaje czekać, czy Piotr Żyła zdecyduje się w jakiś sposób odpowiedzieć byłej żonie.

Piotr Żyła

Justyna Żyła najwyraźniej świetnie się bawi, prowadząc, delikatnie mówiąc mało dojrzałą grę. Już wielokrotnie spadała na nią fala krytyki ze strony kibiców skoków narciarskich i użytkowników sieci. Można się spodziewać, że nie inaczej będzie tym razem.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Koszmarny wypadek. Ten kierowca w nietypowy sposób wjechał na autostradę. O krok od wielkiej tragedii
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News