Piotr Żyła wywiad
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 23 Kwietnia 2020

Piotr Żyła zmienił się podczas kwarantanny. Zapuścił wąsy, podobny do Adama Małysza? (FOTO)

Piotr Żyła zdecydowanie nie nudzi się podczas izolacji domowej. Polski skoczek dodał filmik, na którym znów chwali się swoim talentem. Wiele osób zwróciło uwagę na jego wygląd. Niektórzy twierdzą wręcz, że skoczek chce wyglądać jak Adam Małysz.

Piotr Żyła niewątpliwie może być uznawany za ulubieńca polskich kibiców. Jeden z doświadczonych polskich skoczków regularnie udziela wywiadów w polskich mediach i udziela się w mediach społecznościowych, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że fani bardzo lubią jego twórczość. Na kolejne nagranie przyszło nam czekać długo w związku z kwarantanną, którą przechodził skoczek.

Na najnowszym filmiku Piotr Żyła chwali się nowymi umiejętnościami gry na gitarze. Już jakiś czas temu pasją do tego instrumentu zaraził go były trener kadry Stefan Horngacher, jednak sam selekcjoner zapewne nie oczekiwał, że jego podopieczny do tego stopnia zaangażuje się w grę.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. "Nie mogłem spokojnie usiąść'Czytaj dalej

Piotr Żyła zmienił się podczas kwarantanny

Piotr Żyła regularnie zwraca się do polskich fanów poprzez media społecznościowe. Polski skoczek regularnie zamieszcza filmiki, na których chwali się swoimi umiejętnościami, stojącymi niewątpliwie na wysokim poziomie. Od czasu rozpoczęcia nauki poczynił gigantyczne postępy, których nie sposób nie docenić. Tym razem pochwalił się nimi, zamieszczając fragment piosenki "Kiler" Elektrycznych Gitar, który sam zaśpiewał i zagrał.

Internauci pochwalili jego postępy, ale jednocześnie zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Chodziło oczywiście o wąsy, które zagościły na twarzy naszego reprezentanta. Niektórzy zaczęli myśleć, czy nie upodabnia się on do Adama Małysza, dawnego kolegi z kadry i bliskiego przyjaciela. Póki co nie wiemy, czy to celowy zamysł.

Media podały przykre informacje z samego rana. Nie żyje światowej sławy mistrz olimpijskiMedia podały przykre informacje z samego rana. Nie żyje światowej sławy mistrz olimpijskiCzytaj dalej

Piotr Żyła zaskoczył fanów

ZOBACZ ZDJĘCIE PIOTRA ŻYŁY:

Piotr Żyła Wąsy

(fot. Facebook - Emocje do Pełna - LOTOS x Piotr Żyła)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy kraj ogłosił zwycięstwo nad koronawirusem. Tłumy mieszkańców wyszły na ulice
  2. Strażacy mogli zginąć w wypadku. Wszystko się nagrało, jest wideo
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Pracujesz z domu? Oferują ci dodatek pieniężny, wystarczy spełniać jeden warunek i złożyć wniosek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News