Piotr Żyła wakacje
Facebook.com/Piotr Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 23 Lipca 2020

Piotr Żyła w swoim żywiole. Film skoczka z wakacji rozbawił Polaków (WIDEO)

Piotr Żyła relaksuje się na urlopie po kolejnych obozach przygotowawczych. Polak w ostatni weekend w mediach społecznościowych kłócił się ze swoją byłą żoną. Skoczek narciarski po ostatnich wydarzeniach postanowił się zrelaksować i zaczerpnąć świeżego powietrza. Żyła podzielił się z fanami filmikami ze swojego urlopu.

Piotr Żyła w ostatni weekend odbył w mediach społecznościowych prawdziwą wojnę ze swoja byłą żoną Justyną Żyłą. Kłótnię rozpoczęła celebrytka, która opublikowała na Instagramie zdjęcie prywatnej rozmowy reprezentanta Polski ze swoją córką. Na zdjęciach widać, że Piotr Żyła obraża swoją byłą żonę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wstawił oburzające zdjęcie z Ustronia Morskiego. Skandal
Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczkaByła żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczkaCzytaj dalej

Piotr Żyła pokazał jak odpoczywa na urlopie

Skoczek narciarski, który rzadko komentuje swój związek w mediach społecznościowych, tym razem postanowił zabrać głos. We wpisie na Instagramie opisał stosunki, jakie go łączą z byłą żoną oraz jej zachowanie względem niego. Dodatkowo opublikował zdjęcie rozmowy, w której Justyna Żyła grozi śmiercią obecnej partnerce reprezentanta Polski.

Blogerka kulinarna w odpowiedzi opublikowała oświadczenie, w którym opisała, jak wyglądało jej życie podczas trwania małżeństwa z reprezentantem Polski. Dodatkowo na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym rwie zdjęcia rodzinne, na których znajduje się Piotr Żyła.

Skoczek obecnie relaksuje się nad wodą. Skoczek próbuje odpocząć od awantury, którą wywołała jego była żona, a także po serii zgrupowań, w których uczestniczył. W czerwcu i lipcu skoczkowie pod okiem trenera Michala Doleżala intensywnie przygotowywali się do rozpoczęcia nowego sezonu Letniego Grand Prix i Pucharu Świata.

Znany piłkarz ciężko pobity przez gangsterów. Bandyci okradli go i spalili mu samochód (WIDEO)Znany piłkarz ciężko pobity przez gangsterów. Bandyci okradli go i spalili mu samochód (WIDEO)Czytaj dalej

Piotr Żyła wypoczywa nad wodą

Skoczkowie w Polsce trenowali w Zakopanem, Szczyrku i Wiśle. Dodatkowo skoczkowie odbyli jeden obóz przygotowawczy w austriackim Villach. Skoczkowie zakończyli zagraniczne zgrupowanie 10 lipca i od tamtego czasu otrzymali od sztabu trenerskiego kilka dni wolnego.

Piotr żyła postanowił spędzić czas wolny nad wodą. Polak opublikował na swoim koncie na Instagramie, nagrania z tego, jak odpoczywa. Na pierwszym z nich widać jak skoczek wskakuje z rampy do wody, wykonując salto. Na drugim widać Piotra Żyłę na pontonie, który jest ciągnięty przez motorówkę.

- I znów na wodzie, we wodzie i pod wodą - napisał pod swoim nagraniem Piotr Żyła. Inaugurujące zawody najbliższej edycji Letniego Grand Prix odbędą się w dniach 21-23 sierpnia w Wiśle. Na tym samym obiekcie skoczkowie rozpoczną rywalizację w ramach Pucharu Świata. Pierwszy konkurs zimowego sezonu zaplanowany jest na 21 listopada.

Wideo z wyczynami Piotra Żyły dostępne tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Minister finansów zdecydował się powiedzieć prawdę po wyborach. Wysokość deficytu w budżecie jest druzgocąca
  3. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  4. Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)
  5. Barcelona już wie, kto zostanie jej nowym trenerem? Działacze mają faworyta
  6. Cała Polska była wściekła na Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN w końcu uległ presji i zmienił decyzję
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News