Piotr Źyła
Facebook Piotr Żyła
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Czerwca 2020

Piotr Żyła wyznał przed tysiącami fanów wiadomość, na którą wszyscy czekali. Reakcja może być tylko jedna

Piotr Żyła opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie i wpis, w którym zdradził informację, na którą czekali wszyscy fani skoków narciarskich w Polsce. Po tym, gdy Adam Małysz ogłosił, że zaraził się koronawirusem, przeprowadzono badania wśród skoczków naszej kadry, którzy mieli kontakt z “Orłem z Wisły”. Żyła otrzymał już wyniki i podzielił się nimi z kibicami. 

Piotr Żyła jako jeden ze skoczków naszej kadry musiał poddać się badaniu na obecność koronawirusa po tym, gdy chorobę wykryto u dyrektora PZN Adama Małysza. Uwielbiany przez kibiców skoczek otrzymał wyniki testu i ujawnił je wszystkim zaniepokojonym kibicom.

Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieJustyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa? Transmisja w TV i online, relacja na żywo (TRANSMISJA)
  2. Otwierają granice, nie wpuszczą Polaków. Kraj w Europie podjął decyzję


Piotr Żyła przebadany na COVID-19

Po tym, gdy Adam Małysz ogłosił w poniedziałek, że zaraził się koronawirusem, pojawiły się obawy, że mógł przenieść chorobę również na skoczków naszej reprezentacji, z którymi miał kontakt w ostatnich dniach. Zawodnicy, którzy przebywają obecnie na zgrupowaniu w Wiśle, wraz ze sztabem szkoleniowym musieli poddać się badaniu, by wykluczyć między sobą ryzyko wybuchu epidemii.

W środę rozpoczęły się badania wszystkich osób, które znajdowały się w grupie ryzyka. Jako pierwszy swoje wyniki otrzymał fizjoterapeuta naszej kadry Łukasz Gębala. To on był najbardziej narażony na infekcję, gdyż widział się w ostatnich dniach z Adamem Małyszem. Na szczęście wynik jego testu był negatywny. Następnie informacje na temat badania otrzymali zawodnicy.

Nie żyje uwielbiany sportowiec. Podano porażającą wiadomość, jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał swoimi występamiNie żyje uwielbiany sportowiec. Podano porażającą wiadomość, jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał swoimi występamiCzytaj dalej


Lider naszej kadry opublikował informację, na którą czekali kibice

Piotr Żyła, który oczywiście jest jednym ze skoczków, którzy trenują w Wiśle przed przystąpieniem do kolejnego sezonu, postanowił w charakterystyczny dla siebie sposób poinformować o wyniku swojego testu. Uwielbiany przez kibiców zawodnik na szczęście przekazał radosne informacje.

Na swoim koncie w serwisie Instagram opublikował zdjęcie, na którym widzimy go w doskonałym humorze, a całość okrasił wymownym podpisem “Pozdrowienia z Wisły. A ja jestem zdrowy”. To bardzo dobra informacja. Oby również pozostali nasi skoczkowie wkrótce podzielili się równie optymistycznymi nowinami.

Piotr Żyła

Źródło: sport.interia.pl, Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miłośnicy zwierząt będą zachwyceni. Lidl wprowadza hitowe produkty na Dzień Psa
  2. Łukasz Szumowski mówi jak będzie wyglądała sytuacja podczas drugiej fali epidemii. "Obostrzenia mogą powrócić"
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News