Piotr Żyła
Instagram.com/piotr_zyla_official
Autor Piotr Mika - 26 Września 2020

Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Piotra Żyły, nie mogliśmy uwierzyć. Nikt nawet nie wiedział

Piotr Żyła od kilku lat prezentuje naprawdę wysoki poziom sportowy. Jego zachowanie poza skocznią z kolei budzi skrajne emocje - wiele osób docenia poczucie humoru skoczka, jednak dla innych jest on kompletnie niestrawny. Mimo że Polak przyciąga uwagę tylu kibiców, niewiele osób zdaje sobie sprawę, z kim spokrewniony jest zawodnik z Cieszyna.

Piotr Żyła występuje od wielu lat w polskiej kadrze narodowej, jednak dopiero ostatnie kilka sezonów to prawdziwy pokaz jego talentu i potencjału. Skoczek z Cieszyna stał się jednym z kluczowych zawodników naszej drużynówki, obok Kamila Stocha oraz Dawida Kubackiego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem
  2. Mało kto wie, że wraz z emeryturą można dostawać dodatek 4 tys. zł miesięcznie. Coraz więcej seniorów ma szansę się załapać
  3. \Polscy kibice w żałobie. Nie żyje były piłkarz kultowej polskiej drużyny, znały go tysiące Polaków
Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Kosztuje miliony złotych, niewiarygodne luksusy (FOTO)Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Kosztuje miliony złotych, niewiarygodne luksusy (FOTO)Czytaj dalej

Piotr Żyła lubi tajemnice

Reprezentant Polski znany jest niestety nie tylko ze swoich dokonań w skokach, ale także z burzliwego sporu ze swoją byłą żoną. To kolejna sprawa, która dzieli polskich kibiców. Jedni stają po stronie skoczka, uważając że Justyna Żyła atakuje go bez podstawnie, jednak część kibiców uważa, że Piotr Żyła powinien lepiej zająć się swoimi dziećmi ze związku z byłą żoną.

W ostatnim czasie skoczek wycofał się nieco z życia publicznego, nie odpowiada na zaczepki i oskarżenia eksmałżonki, a wszyscy ciekawi tego, z kim się teraz spotyka, muszą obejść się smakiem. Choć media wskazują wprost na gwiazdę TVN-u Marcelinę Ziętek, Piotr Żyła zawsze publikując zdjęcia z kobietą robi to tak by nie odkryć jej tożsamości. Tym bardziej nie dziwi, że rzadko możemy usłyszeć o... siostrze polskiego skoczka.

Justyna Kowalczyk przekazała tysiącom Polaków radosną wiadomość. Wszystko utrzymywała w tajemnicy, gratulujemyJustyna Kowalczyk przekazała tysiącom Polaków radosną wiadomość. Wszystko utrzymywała w tajemnicy, gratulujemyCzytaj dalej

Sport jest u nich rodzinny

Okazuje się, że Piotr Żyła ma starszą siostrę, która również startowała w sportach zimowych. Dorota Żyła, podobnie jak jej młodszy brat, również próbowała sił w skokach, ale z dużo mniejszym powodzeniem. Zapowiadała się jednak na bardzo dobrą snowboardzistkę.

Trzy lata starsza Dorota już w 1999 roku, startowała w mistrzostwach Polski, a rok później zadebiutowała na arenie międzynarodowej. W 2005 roku w Kanadzie wzięła udział w mistrzostwach świata razem z Jagną Marczułajtis. Jej karierę brutalnie przerwała jednak kontuzja - Dorota Żyła dwukrotnie w tym samym miejscu złamała nogę. Po odstawieniu deski na bok, zajęła się biologią oraz pracą w laboratorium.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?
  2. Masz banknot o nominale 20 zł? Może być wart fortunę, koniecznie przeszukaj portfel
  3. Szalony plan organizatorów mundialu. Cała reprezentacja ma zagrać w europejskiej lidze
  4. Znamy cenę za Kyliana Mbappe. Real Madryt tylko uśmiechnął się pod nosem
  5. Porażające informacje z Turcji. Żona zleciła zabójstwo znanego piłkarza
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News